نمایش 1 - 10 از 87
مرزنشینان شهرستان قصرشیرین این روزها با آمادگی کامل مشتاقانه چشم انتظار ورود زائران اربعین حسینی و پذیرایی از آنان هستند و با به کارگیری از تمام ظرفیت ها خود را برای میزبانی از زوار ابا عبدالحسین (ع) آماده کرده اند.
گزارش/
چند ماه پس از پایان یافتن اختلافات ایران با ترکیه بر سر مرز بازرگان این بار نوبت به دومین مرز فعال کشور و اصلی ترین مرز زمینی ایران رسیده تا برای مدتی نامشخص مسدود شود.
گزارش/
با بازگشایی مرز خسروی امسال، زوار اربعین می توانند از نزدیک ترین مسیر ممکن راه کربلا را طی کنند.
گزارشی از نشست ستاد اربعین در مرز خسروی؛
نشست ستاد اربعین با حضور معاون عمرانی وزیر کشور و مسئولین کرمانشاه در مرز خسروی در حال برگزاری است
گزارش/
فراهم سازی زیرساخت‌های لازم در مرز خسروی به عنوان چهارمین معبر برای تردد زائران اربعین حسینی در دستور کار است تا انتقال حجم گستره زوار در این آئین بزرگ تسهیل شود.
گزارش/
محرم و عاشوار از دیر باز با زندگی مردم شهرستان قصرشیرین و با نهاد و سرشت اهالی مسلمان این دیار که تا دشت کربلا فاصله چندانی ندارد عجین شده است.
گزارشی از همت و غیرت یک جوان/
جوانی که با همت و غیرت خود توانست چرخ زندگی چند خانواده محروم را با یک چرخ خیاطی بچرخاند.
به بهانه پایان هفته دولت و کارمند/
یک تحول است یک تغییر و یک وضعیت جدید. تغییری به‌سوی آرامش و پشت میزنشینی؛ اما حقوقشان کم است. کمتر از آن حدی که دخلشان را به خرجشان برساند و این بزرگ‌ترین مشکل آنهاست.
پس از سالها انتظار
مردم قصرشیرین که سالها افتخار خادمی زائران کربلای معلی را دارند اکنون پس از چندسالی از بسته شدن مرز خسروی در انتظار خادمی دوباره زائر حسینی هستند.
گزارش/
منطقه آزاد قصرشیرین کلید توسعه اقتصادی منطقه است و با اجرایی شدن این تصمیم استان کرمانشاه به قطب بزرگ اقتصادی تبدیل می‌شود، ولی با وجود تصویب این تصمیم در هیأت دولت تا‌کنون در این خصوص لایحه‌ای به مجلس ارایه نشده است.

صفحه‌ها