آخرین اخبار

12. فروردين 1394 - 22:25   |   کد مطلب: 290938
مسئول امور فرهنگی اداره ارشاد اسلامی قصرشیرین از اجرای نمایش فاتحان آسمان در ایام نوروز و در مناطق عملیاتی شهرستان مرزی قصرشیرین خبر داد.
 جواد منصوری در گفتگو با الوند خبر اظهار داشت: نمایش فاتحان آسمان تلاش دارد تا با موضوع دفاع مقدس و با رویکرد قرآنی در فرهنگ سازی جامعه نقش بسزایی داشته باشد.

 
وی افزود: این نمایش‌ با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی با اجرای یک بازیگر و از تاریخ ۲۷ اسفند ۹۳ تا ۱۲ فروردین ۹۴ در تمامی یادمان‌های مناطق عملیاتی دفاع مقدس قصرشیرین اجرا شد.

 
وی یادآور شد: نمایش خاطرات مردمان غریب با نقش آفرینی بازیگر بومی موضوعاتی را همچون اسارت، روشنایی، تهاجم فرهنگی و مظلومیت مردمان مرزنشین را به نمایش گذاشت. 
 
 
وی با بیان اینکه طرح نمایش فاتحان آسمان در 5 استان کشور به اجرا درآمد افزود: در میان بازیگران این طرح نمایشی، امیر رضا منصوری بازیگر نمایش نامه قصرشیرین از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان بازیگر نوجوان برجسته کشوری برگزیده شد.

 
مسئول امور فرهنگی اداره ارشاد اسلامی قصرشیرین  تاکید کرد : این نمایش خیابانی تاثیر گذاری زیادی در بین زائران داشته است و واقعیت‌های جنگ تحمیلی را در ذهن نسل جدید به تصویر کشیده است.
 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا