پربیننده ها

آخرین اخبار

19. فروردين 1394 - 0:30   |   کد مطلب: 292069
رئیس شورای اسلامی شهر قصرشیرین از انتصاب " صحبت پورافشار " به عنوان شهردار جدید قصرشیرین خبر داد.
 صحبت پور افشارروح اله مرادی در گفتگو با الوند خبر اظهار داشت: استاندار کرمانشاه طی حکمی " صحبت پورافشار " را به‌عنوان شهردار جدید قصرشیرین منصوب کرد.

 
وی افزود: در پی استعفای فریبرز نجفی مهر شهردار کنونی قصرشیرین در مهر ماه سال گذشته و موافقت اعضای شورا با استعفای آن، صحبت پور افشار را به عنوان شهردار جدید قصرشیرین معرفی شد.

 
وی یاد آور شد: صحبت پور افشار را بهمن ماه سال گذشته به عنوان شهردار جدید معرفی کرده ایم که در نهایت روز گذشته کمیته انطباق استانداری کرمانشاه موافقت خود را اعلام و حکم انتصاب آن به امضای استاندار درآمد.

 
رئیس شورای اسلامی شهر قصرشیرین افزود: پور افشار دارای مدرک پایه یک سازمان نظام مهندسی و  هم اکنون نیز تصدی معاونت عمرانی سازمان همیاری شهرداری های استان کرمانشاه را بر عهده دارد.

 
وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما که آیا با انتصاب شهردار جدید، تنش و حاشیه های شورا وشهرداری به اتمام خواهد رسید؟ اظهار داشت: این موضوع تنها بستگی به تعامل اعضای شورا و مجموعه شهرداری دارد و بی شک هر چه تعامل بیشتر باشد تنش کمتر خواهد بود و فعالیت های عمرانی راحت تر انجام می گیرد.

 
مرادی تاکید کرد: با وجود اینکه در زمان تصدی آقای نجفی مهر اقدامات ارزنده ای انجام گرفته است اما همچنان کاستی های زیادی در سطح شهر وجود دارد و قطعا انتظار داریم شهردار جدید با همکاری اعضای شورا تمام تلاش خود را برای رفع این کاستی ها به کار گیرد.

 
وی همچنین به موضوع احداث جایگاه CNG در قصرشیرین اشاره کرد و افزود: احداث این جایگاه قبلا در جلسات شورا مصوب و شهرداری نیز برخی امورات آن را پیگری کرده است اما نیازمند پیگیری های بیشتر از سوی شهرداری و مجموعه فرمانداری است.  

 
وی ایجاد شهرک مشاغل مزاحم و بازارچه جدید، احداث پل عابر پیاده و همچنین توجه بیشتر به حاشیه های شهر و مردم حاشیه نشین و توسعه و تکمیل پارک های سطح شهر را از دیگر برنامه های در دست اجرای شورا و شهرداری دانست.   
 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده