آخرین اخبار

20. فروردين 1394 - 11:17   |   کد مطلب: 292269
فرماندار قصرشیرین اقدامات سپاه و بسیج در احداث یادمان شهدا را ارزنده و الگویی برای دیگر ادارات شهرستان عنوان کرد و افزود: بسیجیان قصرشیرین توانستند با دستان خالی و کمترین اعتبار فضایی را احداث کنند که علاوه بر نمایش گذاشتن هشت سال دفاع مقدس و مظلومیت مردم این منطقه بیشترین آمار بازدید را در شهرستان به خود اختصاص دهد.
 به گزارش الوند خبر؛ افشین رضایی در جلسه شورای اداری قصرشیرین با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۴ توسط رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: این اقدام مقام معظم رهبری صرفاً یک نامگذاری ساده نیست بلکه برگرفته از مفاهیم عمیق ولایی بوده که تبیین استراتژی و برنامه راهبردی سال جمهوری اسلامی ایران است.

 
وی تقدم همدلی بر همزبانی در شعار سال رهبری نیاز امروز جامعه ما عنوان کرد و افزود: امروز این همدلی و همراهی در قصرشیرین به وضوح قابل مشاهده است که موجب شده است این شهرستان مرزی جایگاه ویژه ای در میان استان داشته باشد.

 
فرماندار قصرشیرین همچنین به توافقات هسته ای ایران اشاره کرد و افزود: تیم مذاکره کننده کشورمان پس از 14 ماه مذاکرات فشرده توانستند موفقیت زیادی را کسب کنند.

 
وی یادآور شد: هیچ کشوری شرایط امروز ایران را قبول نداشت اما به نقطه ای رسیده ایم که 6 کشور قدرتمند جهان به پای میز مذاکره با ایران نشستند.
 
 
وی همچنین به آمار 100 هزار نفری مسافران نوروزی در قصرشیرین اشاره کرد و افزود: سال گذشته آمار مسافران نوروزی را 700 هزار نفر عنوان کرده اند که این آمار به هیچ وجه واقعی نبوده و بر اساس داده های اماری غلطی محاسبه شده است و از طرفی نیز امسال شاهد افزایش گردشگران نوروزی بوده ایم.

 
رضایی یادمان شهدای قصرشیرین را یادمانی شاخص در سطح استان مطرح کرد و افزود: نوروز امسال بیش از 20 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید داشته اند.

 
وی اقدامات سپاه و بسیج را در احداث چنین یادمانی ارزنده و الگویی برای دیگر ادارات شهرستان عنوان کرد و افزود: بسیجیان قصرشیرین توانستند با دستان خالی و کمترین اعتبار فضایی را احداث کنند که علاوه بر نمایش گذاشتن هشت سال دفاع مقدس و مظلومیت مردم این منطقه بیشترین آمار بازدید را در شهرستان به خود اختصاص دهد.
 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا