آخرین اخبار

4. ارديبهشت 1394 - 2:15   |   کد مطلب: 292652
مسئول مرکز حوادث و فوریت های پزشکی سرپلذهاب گفت: برخورد خودروی سمند با پراید در محور سرپلذهاب به قصرشیرین ، موجب کشته شدن یکی از سرنشینان پراید و جراحت هفت نفر دیگر شد.

به گزارش الوند خبر، حسن عزیزی در گفت و گو با خبرنگار بازی دراز گفت: برخورد دو دستگاه خودرو سواری در محور سرپلذهاب به قصرشیرین امروز ساعت ۱۶:۴۱موجب کشته شدن یک نفر از سرنشینان پراید و زخمی شدن ۷ نفر دیگر شد .

وی افزود : در پی وقوع این حادثه نیروهای امدادی و پلیس راه در محل حضور یافته و مجروحان را به بیمارستان شهدا سرپلذهاب انتقال دادندکه دو نفر ازمصدومین این حادثه  که با مصدومیت و جراحت شدید روبرو شدند دراین بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گرفتند.

مامورین پلیس راه شهرستان علت این حادثه را که در محور سرپلذهاب به قصرشیرین پایین تر از سه راهی قره بلاغ رخ داده  انحراف به چپ خودرو پراید اعلام کرده است.

جاده کرمانشاه به قصرشیرین از حادثه خیزترین محور های استان بوده و تاکنون تصادفات خونباری را شاهد بوده است.

 

۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۵۲۷۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۵۳۳۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۵۴۳۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۵۵۲۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۶۰۹۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۶۱۱۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۶۱۹۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۶۲۳۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۷۳۰۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۷۴۷۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۷۵۵۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۸۱۱۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۸۱۴۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۸۱۷۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۰۸۳۲۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۱۰۰۳۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۱۰۱۲

۲۰۱۵۰۴۲۲_۱۷۱۱۳۰IMG_5928

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده