آخرین اخبار

23. ارديبهشت 1394 - 20:59   |   کد مطلب: 292895
فرماندار قصرشیرین گفت: این شهرستان با توجه به موقعیت بسیار مناسب، آمادگی میزبانی برگزاری رقابت های فوتبال مقدماتی جام جهانی کشورهای همسایه درگیر جنگ را دارد.

به گزارش الوند خبر به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی؛ افشین رضایی در جلسه شورای ورزش قصرشیرین افزود: امکانات و زیرساخت های ورزشی در این شهرستان مرزی متفاوت با دیگر شهرستان های استان کرمانشاه است.

 

وی اظهار کرد: اماکن اقامتی، هتل ها و مهمانپذیرهای قصرشیرین از کیفیت بالایی برخوردارند و توانایی پذیرش و میزبانی بازی های مقدماتی جام جهانی در کشورهای همسایه درگیر جنگ را دارد.

 

رضایی گفت: رایزنی های دیپلماتیک با اقلیم کردستان و کشور عراق برای تبادل اردوهای ورزشی و ایجاد امکاناتی برای حضور تماشاگران عراقی در صورت میزبان شدن شهرستان و استان کرمانشاه در دستور کار است.

 

وی اضافه کرد: همچنین این شهرستان آمادگی میزبانی برای اردوهای ورزشی کشوری را نیز دارد.

 

وی با انتقاد از عملی نشدن قول هایی که مسوولان ورزشی در سفر به شهرستان قصرشیرین داشته اند افزود: تسهیلات مصوب وزارت ورزش و جوانان برای پروژه استخر سرپوشیده نیز محقق نشده است.

 

رییس اداره ورزش و جوانان قصرشیرین نیز در ادامه این جلسه گفت: پارسال رتبه اول جذب ورزشکاران را در کشور داشتیم.

 

محمد حسین زاده افزود: بالاترین سرانه فضای ورزشی را در کشور داریم که به ازای هر نفر 183 سانتیمتر مربع است. 

 

وی اظهار کرد: سرسرای ورزشی چند منظوره شهر مرزی نفت شهر نیز با 43 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است و چندین سرسرای ورزشی روستایی نیز در شهرستان با 100 درصد پیشرفت تکمیل و آماده بهره برداری است.

 

وی گفت: پارسال با همکاری بخشدار مرکزی قصرشیرین یک میلیارد ریال برای بیمه ورزشی روستاییان و خرید تجهیزات ورزشی هزینه شده است که در کشور بی نظیر است.

 

حسین زاده خاطرنشان کرد: شهرستان مرزی قصرشین 28هیات ورزشی با دو هزار و500 نفر ورزشکار سازمان یافته دارد.

 

دیدگاه‌ها

اقای فرماندار بنظرت چی داره که میزبان باشه استادیومش ظرفیت بیش از سه هزار نداره چمنشم از رده خارجه اقای رضایی بلند پرواز نباش

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده