آخرین اخبار

28. ارديبهشت 1394 - 8:20   |   کد مطلب: 292911
اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان قصرشیرین با برگزاری برنامه های متعدد در شهرستان، هفته هلال احمر را گرامی داشتند.

به گزارش الوند خبر، اعضای جمعیت هلال احمر قصرشیرین با انجام برنامه های متعدد هفته هلال احمر را گرامی داشتند.

 
دیداربا خانواده های معظم شهدا
اعضای جمعیت هلال احمر قصرشیرین به همراه جمعی از مسئولین شهرستان به مناسبت هفته هلال احمر از خانواده های معظم شهدا دیدار و ضمن تجلیل از آنان هدایایی به رسم یادبود به ایشان اهدا نمودند.
 
 
اهدای خون به نیازمندان خونی
اعضای واحد داوطلبان، امدادگران و جوانان هلال احمر قصرشیرین بمناسبت هفته هلال احمر با هماهنگی سازمان انتقال خون بمنظور رفع نیاز بیماران نیازمند به فراورده های خونی بیش از 40 واحد خون اهدا کردند.
 
 
ارائه خدمات داوطلبانه به مردم
اعضای داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر قصرشیرین در یک اقدام خداپسندانه با استقرار پایگاه در نماز جمعه قصرشیرین به مناسبت هفته هلال احمر اقدام به تست قند و تست فشار خون  مردم  کرده و با چای و شیرینی از نمازگزاران شهر پذیرایی نمودند. 
 
 
 
اجرای مانور امداد و نجات تصادفات جاده ای 
در هفته هلال‌احمر و صلیب سرخ به‌منظور سنجش میزان آمادگی دستگاه‌های امدادی، مانور تصادفات جاده‌ای در محل جاده خسروی قصرشیرین برگزار شد.
 
 
غبارروبی مزار شهدا توسط اعضای هلال احمر شهرستان
 
به مناسبت آغاز هفته هلال احمر و با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب اسلامی، مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا با حضور جمعی از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قصرشیرین برگزار شد.
 
 
برگزاری همایش کوهنوردی هلال احمر
 
همایش کوهنوردی هلال احمر قصرشیرین در هفته هلال احمر با هدف ترویج فرهنگ ورزش همگانی، ایجاد روحیه نشاط و شادابی در خانواده ها، بالا بردن سلامت جسمی و آشنایی اعضای جوانان، خانواده ها و شهروندان قصرشیرین با جاذبه های طبیعی این شهرستان اجرا گردید.
 
 
اجرای مسابقات طرح دادرس جمعیت هلال احمر
 مسابقات طرح دادرس با هدف رقابت ونمایش مهارت دانش آموزان برای پناهگیری ، ارزیابی و کنترل علائم حیاتی، حمل مصدوم، پانسمان، اطفاء حریق و چادرزنی در زمان وقوع حوادث برگزار شد.
 
 
اعزام کاروان سلامت به روستاهای شهرستان
کاروان سلامت توسط جمعیت هلال احمر قصرشیرین به روستاهای محروم و کم برخوردار قصرشیرین به منظور ویزیت رایگان بیماران روستا اعزام شد.
 

دیدگاه‌ها

عالی کاش بیشتر عکس میزاشتید
لطفافعالیت های انجام شده دردوهفته اخیرراهم قراردهید

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده