آخرین اخبار

4. خرداد 1394 - 21:38   |   کد مطلب: 293184
یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس گفت: موضوع هسته تنها برای مهار کردن انقلاب اسلامی ایران در جهان است که در حاشیه آن زیاده خواهی های آمریکا دیده می شود که محدودیت های پیشرفت انقلاب اسلامی را خواهان هستند.

به گزارش الوند خبر، سرهنگ پاسدار حسین احمدی یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در مراسم گرامیداشت سوم خرداد اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 دو تعارض عمده با استکبار جهانی به وجود آمد یکی تعارض در منافع ملی و دیگری در ایدوئولوژی بود که همچنان این تعارضات پابرجاست.

 

وی افزود: آمریکا منطقه آسیا و خاورمیانه را یک بازار سودآور برای فروش تولیدات خود میداند که با اختلاف افکنی و ایجاد رقابت تسلیحاتی در منطقه سلاح های خود را به فروش برساند.

 

وی تاکید کرد: اگر ملت های مسلمان منطقه به همگرایی و وحدت دست یابند فروش تولیدات آمریکا و بازار سودآور سلاح آن از بین میرود.

 

این یادگار دفاع مقدس تصریخ کرد: آمریکا دین را افیون جوامع بشریت عنوان میکند و بیش از چند صد سال کار فرهنگی و اعتقادی کرده اند که دین نمی تواند سرنوشت جوامع را تعیین تکلیف کند.

 

وی افزود: غربی ها معتقدند تنها عامل نظام بشریت نظام لیبرالیسم و اعتقادات لیبرالیستی است که میتواند جوامع را به آزادی برساند و دین نمیتواند اما جمهوری اسلامی ایران به دنیا نشان داد که آزادی در دین اسلام است.

 

وی ظهور قدرت دفاعی ایران را دست آورد فتح خرمشهر عنوان کردو افزود: ماهیت پیروزی خرمشهر، عملیات تاکتیک، فرماندهی و کنترل جنگ توانمندی های نظام ایران را به رخ دشمنان کشید.

 

وی یاد آور شد کرد: امروز کسانی جنگ تحمیلی را به چالش میکشند که در هشت سال دفاع مقدس هیچ گونه حضوری نداشتند.

 

احمدی ثبات داخلی و بازدارندگی خارجی را دومین دست آورد عملیات فتح خرمشهر عنوان کرد و افزود: پس از عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر بشدت حجم فعالیت تمامی جریانات ضد انقلاب داخلی کشور کاسته شد و امنیت خاصی در کشور حکم فرما شد.

 

  وی اظهار اشت: عملیات بیت المقدس سبکی نو و موفق از جنگ و دفاع در دنیا ابداع شد که به جهانیان نشان داد ایمان نقش تعیین کننده ای در جنگ دارد که رزمندگان اسلام در فتح خرمشهر جلوه ای از ایمان توأم با فداکاری و عشق را به نمایش گذاشتند.

 

وی همچنین به موضوع مذاکرات هسته ای کشور اشاره کرد و افزود: موضوع هسته تنها برای مهار کردن انقلاب اسلامی ایران در جهان است که در حاشیه آن زیاده خواهی های آمریکا دیده می شود که محدودیت های پیشرفت انقلاب اسلامی را خواهان هستند.

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده