پربیننده ها

آخرین اخبار

29. بهمن 1394 - 12:22   |   کد مطلب: 297572
کنفدراسیون فوتبال آسیا روز چهارشنبه در گزارشی از بازیکنان فوتبال ایران، «کاوه رضایی» بازیکن ذوب آهن اصفهان را موثرترین بازیکن ایران در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2016 میلادی و سه فوتبالیست دیگر این تیم را بازیکنان با استعداد معرفی کرد.

به گزارش الوند خبر، کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارش خود همچنین نوشت: «قاسم حدادی فر» کاپیتان تیم فو تبا ل ذوب آهن نیز در فصول 2014 و 2015 در لیگ حر فه ای ایران بازیکن سال شناخته شد و به همراه «مرتضی تبریزی» و «احسان پهلوانی» که اخیرا در مسابقات لیگ قهرمانان 2016 آسیا برای ایران بازی کردند، از هافبک های با استعداد ذوب آهن هستند.
این کنفدراسیون در گزارش خود نوشت: کاوه رضایی مهاجم ذوب آهن از جوانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گلزنی و در بالاترین سطح بازی کرده است.
رضایی در مسابقات زیر 16 سال لیگ قهرمانان آسیا در 2008 و زیر 22 سال لیگ قهرمانان در سال 2014، بهترین گلزن بوده است و شکی نیست که سال 2015 نیز سال او بوده است.
این بازیکن ایران در دیدار نهایی ذوب آهن برابر نفت تهران در فینال جام حذفی ایران در ژوئن گذشته (خرداد)، گل سوم تیمش را به ثمر رساند. تیم ذوب آهن اصفهان در آن سه بر یک نفت تهران را شکست داد و برای سومین بار قهرمان جام حذفی ایران شد.
رضایی سه ماه بعد از سومین قهرمانی ذوب آهن اصفهان در جام حذفی بازی در تیم ملی بزرگسالان ایران را آغاز کرد و در مسابقات مقدماتی جا م جها نی 2018 و مقدماتی جام ملت های آسیا 2019 شرکت کرد.
رضایی 23 ساله، برای نخستین بار در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بازی می کند تا بتواند تیم خود ذوب آهن را که در سال 2010 نایب قهرمان شد، به سطح بالاتری در این مسابقات قاره ای برساند.
وی پیراهن شماره 9 ذوب آهن را به تن دارد و حضور وی می تواند در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2016 دفاع تیم های دیگر را به هم بزند.
این بازیکن ایرانی در تیم های قبلی خود، فولاد خوزستان و سایپا بیشتر در پست مهاجم بازی می کرد.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده