پربیننده ها

آخرین اخبار

10. اسفند 1394 - 11:04   |   کد مطلب: 297748
سرمربی فصل گذشته تیم فوتسال تاسیسات دریایی با بیان اینکه فوتسال ایران سال شلوغی در پیش دارد، گفت: باید طوری برنامه‌ریزی شود که منافع همه در آن دیده شود.

وحید شمسایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت بهبودی‌اش با بیان مطلب فوق افزود: هر روز یک کار جدید می‌کنم. بعد از عمل جراحی فیزیوتراپی کردم و وزنه زدن را هم هفته گذشته به اتمام رساندم. الان هم روی پرش‌ها کار می‌کنم تا خشکی عضلاتم از بین برود. اگر خدا بخواهد از روز سه شنبه دویدن‌ را شروع می‌کنم و هفته آینده هم می‌توانم به توپ ضربه بزنم.

وی درباره نامشخص بودن برنامه لیگ برتر فوتسال، تاکید کرد: مسئولان هیات رئیسه سازمان لیگ تصمیم گیرنده هستند. وقتی هم چیزی مشخص نباشد، نمی‌توان برنامه ریزی خاصی داشت. جام ملتهای آسیا تمام شده است و ما منتظریم تا برنامه لیگ معلوم شود.

سرمربی فصل گذشته تیم تاسیسات دریایی یادآور شد: ما فقط می‌دانیم که مردادماه جام باشگاه‌های آسیا را داریم و در شهریور و مهرماه جام جهانی. متاسفانه برای برنامه لیگ همه از منِ مربی گرفته تا کمیته فوتسال، سرمربی تیم ملی و مدیران باشگاه‌ها هر کدام سنگ خود را به سینه می‌زنیم. فوتسال سال شلوغی در پیش دارد و امیدوارم آنچه که به نفع این رشته است رقم بخورد. باید زمینه‌ای فراهم شود که همه از برنامه لیگ منتفع شوند.

وی با اشاره به برنامه ریزی مدون ژاپنی‌ها برای فوتسال خود، گفت: درست است ژاپن سهمیه جام جهانی را کسب نکرد ولی آنها برنامه خود را پیش می‌برند و اردوها و مسابقات تدارکاتی خود را برگزار می‌کنند. معتقدم با این وضعیت تا آخر امسال هم هیچ تصمیمی برای لیگ فوتسال گرفته نمی‌شود چرا که دو هفته دیگر سال ۹۴ تمام می‌شود و همه دنبال خوشگذرانی خود خواهند رفت!

شمسایی در پایان درباره اینکه آیا سال آینده هم در تیم تاسیسات خواهد ماند یا تیم دیگری را انتخاب می‌کند، گفت: فعلا که من خانه نشین هستم و هیچ جا مرا نمی‌خواهد! هنوز چیزی مشخص نیست. ابتدا باید برنامه لیگ مشخص شود و بعدا درباره سایر مسائل صحبت کرد.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده