آخرین اخبار

19. اسفند 1394 - 13:39   |   کد مطلب: 297947
نماینده مردم بروجرد در مجلس با طرح این سوال که آقای روحانی با کدام عینک نتایج برجام رویایی می‌بینید؟ تاکید کرد که درک و لمس مردم از نتایج برجام با آنچه رئیس جمهور می‌گوید مطابقت ندارد.

به گزارش الوند خبر، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی در چند محور نوشت:

  • آقای ظریف در مصاحبه های مکرر اصرار دارند مذاکره و دست دادن با اوباما را توجیه کنند. بیخود زحمت می‌کشند. خلاف قانون و سیاست‌های کلان عمل کرده اند و از آن خلاصی ندارند. ایشان بهتر بود راجع به حجاج شهید منا، راه ندادن ابوطالبی به سازمان ملل و تحریمهای جدید آمریکا و تهدیدات مکرر آمریکا از خود واکنش و قاطعیت نشان می‌داد.

 

رییس محترم جمهور در نشست خبری از نتایج فتح الفتوح برجام و درک هر لحظه آن توسط مردم سخن گفته اند. واقعیت اینست آقای رییس جمهور درک و لمس مردم از نتایج برجام با آنچه شما می‌گویید مطابقت ندارد. شما بفرمایید آیا هزینه زندگی مردم کاهش یافته است. آیا درآمد مردم زیاد شده است .آیا کشاورزان زمین گیر نشده‌اند. شما با کدام عینک نتایج برجام را اینگونه رویایی می‌بینید.

 

  • رییس جمهور محترم در خصوص ممنوع التصویری رییس جمهور اسبق اظهار نظر کرده اند. رییس جمهور اسبق در کودتای 88 و انقلاب رنگی علیه نظام اسلامی نقش داشته اند. رافت اسلامی شامل ایشان شده است در غیر این صورت ایشان با همراهی دیگران باید تاوان خونهای ریخته شده را بپردازد. بهتر است آقای رییس جمهور بجای حاشیه پردازی جدید به وظیفه خود در خصوص معیشت و اشتغال مردم عمل کند.

 

  •  حزب الله لبنان شجره طیبه ای است که میوه آن پیروزی و عزت مردم مسلمان منطقه علیه رژیم صهیونیستی است. کشورهایی که علیه امت اسلام و عرب با اسراییل متحد شده اند حق ندارند در خصوص مشروعیت حزب الله سخن بگویند. حزب‌الله لبنان سد محکم مقابله با زیاده خواهی اسراییل است ونشستگان کوی عافیت و فساد سعودی حق اظهار نظر در خصوص حزب الله را ندارند.

 

  • آقای وزیر کشور راجع به نقش پولهای کثیف در انتخابات مطالبی گفته اند و هیچ سندی ارایه نکرده اند. امروز بفرمایند در انتخابات اخیر پولهای کثیف نقش داشته است یا خیر؟ قطعا که قصد جو سازی نداشته اند. امروز در خصوص آن پولهای کثیف که ادعا کرده اند پاسخگو باشند.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2