پربیننده ها

آخرین اخبار

29. مرداد 1395 - 18:09   |   کد مطلب: 298489
کرج - خانواده کیمیا علیزاده دارنده مدال برنز المپیک به تلاش های فراوان کیمیا برای کسب مدال طلا اشاره و ابراز امیدواری کردند که ملت ایران از عملکرد دخترشان در المپیک ریو ۲۰۱۶ راضی باشند.

به گزارش الوند خبر، 

با اشاره به اینکه اوضاع روحی کیمیا خوب است، اظهار کرد: هرچند کیمیا برای کسب مدال طلا تلاش فراوانی کرد ولی مدال برنز وی نیز باعث خوشحالی خانواده، دوستان و همه هموطنان شد.

وی با تاکید بر اینکه از شب گذشته تا کنون موفق نشده است با کیمیا صحبت تلفنی داشته باشد، گفت: به صورت پیامکی با کیمیا صحبت کرده ایم، اوضاع روحی اش خوب است.

مادر کیمیا علیزاده با اشاره به اینکه دخترش برای کسب مدال طلا زحمت زیادی متحمل شده است، گفت: کیمیا پس از باخت در مقابل حریف اسپانیایی ناراحت بود چرا که اگر داوران با انصاف بیشتری بازی را بازبینی می کردند وی می توانست برنده میدان باشد.

وی به این نکته اشاره کرد که پس از باخت کیمیا در مقابل حریف اسپانیایی برخی در فضای مجازی کم لطفی کرده و پیام های بی ربطی ارسال کردند، گفت: متاسفانه برخی بازی کیمیا با حریف اسپانیایی را زود قضاوت کردند.

در ادامه این گفتگو کیوان علیزاده، پدر کیمیا افتخارآفرینی دخترش در المپیک ریو ۲۰۱۶ و کسب مدال برنز را به همه ملت ایران تبریک گفت.

وی در ادامه با ابراز خوشحالی افزود: امیدوارم مردم شریف ایران از عملکرد کیمیا راضی باشند.

علیزاده با تاکید بر اینکه کیمیا در مقابل حریفان ۱۰۰ درصد تلاشش را کرد تا بازی خوبی را به نمایش بگذارد، گفت: کیمیا برای کسب مدال طلا تلاش کرد اما متاسفانه آسیب دیدگی باعث شد که نتیجه مطلوب را کسب نکند.

پدر کیمیا علیزاده از همه مردم ایران که با دعای خیر خود کیمیا را همراهی و حمایت کردند، تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، کیمیا علیزاده تکواندوکار وزن ۵۷ - کیلوگرم تیم بانوان کشورمان که با دو پیروزی و یک شکست به دیدار رده بندی این وزن راه پیدا کرد در جدال برای کسب مدال برنز به مصاف  ««نیکیتا گلاسنوویک» از سوئد رفت و در پایان با پیروزی ۵ بر یک صاحب نشان برنز شد.

این بانوی تکواندوکار کشورمان با کسب این نشان برنز نام خود را برای همیشه در تاریخ ورزش کشورمان به عنوان اولین بانوی مدال آور المپیکی ثبت کرد و ماندگار شد.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده