آخرین اخبار

11. مهر 1395 - 11:05   |   کد مطلب: 298746
پس از کسب مقام سومی جهان توسط تیم ملی فوتسال ایران، چهره‌های مطرح کسب این مقام را تبریک گفتند.

به گزارش الوند خبر، 

تیم ملی فوتسال کشورمان در مسابقات جام جهانی 2016 کلمبیا موفق شد با پیروزی مقابل پرتغال به مقام سومی جهان دست یابد. این اولین بار است که تیم کشورمان در مسابقات جهانی این عنوان را کسب می‌کند. به دنبال کسب این پیروزی دلچسب و به یاد ماندنی، ورزشکاران، هنرمندان و سیاستمداران در پیامهای جداگانه‌ای این پیروزی را در اینستاگرام تبریک گفتند. بخشی از این پیام‌ها را مشاهده می‌کنید.سید حسن خمینی در پیام اینستاگرامی‌اش نوشت: "كسب مقام سوم جام جهانى توسط فرزندان غيور سرزمين مان را _كه بهترين نتيجه تاريخ فوتبال ايران است _ به همه مردم شريفمان به خصوص بازيكنان و مربيان تبريك عرض مى كنم.

٠

بزرگى كار عزيزانمان براى كسانيكه با اين ورزش آشنايى دارند بيشتر قابل فهم است. بازى زيبا و توانمندى روحى و تكنيكى و تاكتيكى اين تيم جاى هيچ ترديدى در لياقت و شايستگى تيم و مربى خوب آن باقى نمى گذارد. اين تيم به راحتى مى توانست امشب در فينال باشد. يادتان باشد فوتسال همانند واليبال و بسكتبال است و در آن شانس و اقبال از كمترين ميزان تأثير برخودار است. پيروزى فوتساليست هاى ايران مقابل برزيل و بازى برتر و پيروزى مقابل پاراگوئه در كنار بازى خوب در برابر روسيه شاهد اين مدعاست. همانطور كه بازگشت تيم در بازى امشب پس از دو گل بد، حكايت گر فهم مربيان و شجاعت و قدرت بازيكنان است.

٠

يادش به خير دوران نو جوانى به اين نوع فوتبال ، فوتبال گل هندبالى مى گفتيم وآن را با توپهاى معمولى كه توپ پنج بود، بازى مى كرديم، به همين جهت هم _بر خلاف گل كوچك كه توپ هاى دو لايه پلاستيكى در آن بيشتر روى زمين جريان داشت_، معمولا توپ روى هوا بود. بعدها توپ هاى مخصوص اين ورزش ابداع شد و توانايى هاى نوجوانان و جوان در بازى زمينى جلوه بهترى يافت. به نظر من ورزش ما امكان آن را دارد كه در اين نوع فوتبال به پله هاى بالاتر بينديشد".

 

بسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسال


 
بسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسال

بسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسال

بسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسال

 

 بسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسالبسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسالبسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسالبسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسالبسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسالبسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسالبسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسالبسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسالبسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسالبسته تبریک به مناسبت کسب مقام سومی جهان تیم فوتسال

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده