آخرین اخبار

3. شهريور 1396 - 11:07   |   کد مطلب: 299726
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قصرشیرین، از انجام تمهیدات ترافیکی برای تردد بیش از 70 هزار دستگاه خودرو در ایام اربعین امسال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش الوند خبر، حشمت رضایی روز چهارشنبه در جلسه شورای ترافیک قصرشیرین، هدف از اجرای این طرح را ارائه خدمات مطلوبتر به زائران حسینی ذکر کرد و گفت: با هدف روان سازی ترافیک، چهار توقفگاه خودرو در قصرشیرین در دست احداث است.

 
وی اظهار داشت: با توجه به بازگشایی مرز خسروی و وجود اماکن اقامتی مطلوب در قصرشیرین، بی شک شمار زائرانی که در ایام اربعین این مسیر را برای بازگشت خود به کشور انتخاب می کنند، افزایش خواهد یافت.

 
وی بیان کرد: با توجه به وجود 2 مرز رسمی پرویزخان و خسروی و همچنین بازگشایی مرز خسروی برای تردد زوار در ایام اربعین، این شهرستان از موقعیت ویژه ای در کشور برخوردار است.

 
وی گفت: مرز خسروی با توجه به مسافت کوتاه آن با عتبات عالیات، مناسب ترین مسیر برای تردد زوار است و وجود اماکن اقامتی مطلوب در قصرشیرین از دیگر مزیت های این شهرستان مرزی است.

 

وی اظهار کرد: در نشست امروز بر لزوم تسریع در احداث دوربرگردان های اضطراری، بهسازی معابر و خیابان های سطح شهر و همچنین مسیر قصرشیرین به خسروی و تعریض پل های مسیر در دستور کار قرار گرفت.

 

کنترل ترافیکی برای برگزاری آیین دعای عرفه، ساماندهی میدان خروجی قصرشیرین به خسروی، خط کشی معابر و سرعت گیرها و تمهیدات ترافیکی در ایام بازگشایی مدارس از دیگر مصوبات این جلسه بود.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده