آخرین اخبار

6. شهريور 1396 - 12:36   |   کد مطلب: 299729
مراسم تجلیل از کارمندان نمونه ادارات و دستگاه های اجرایی و انتظامی شهرستان قصرشیرین برگزار شد.

به گزارش الوند خبر، فرامرز اکبری فرماندار قصرشیرین در آیین تجلیل از کارمندان نمونه ادارات و دستگاه های اجرایی قصرشیرین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همچنین شهدای دولت و قدردانی از تلاش های شبانه روزی کارمندان در سرسرای غدیر این شهرستان افزود: رییس جمهوری در اولین جلسه با هیات وزیران پس از رای اعتماد نیز مهم ترین وظیفه دولت دوازدهم را توجه به تولید و اشتغال و جذب سرمایه برشمردند و از این رو مدیران باید یک بازنگری در کیفیت مدیریت خود داشته و به این شاخص که برای ما تعیین شده توجه کنند. 

 

وی مهم ترین وظیفه کارمندان را دفاع از حقوق مردم و خدمت شایسته به آن ها به عنوان ولی نعمتان و صاحبان اصلی نظام اسلامی و انقلاب ، حفظ بیت المال و دفاع از حق الناس ، رعایت طرح تکریم ارباب رجوع، نگاه به مسوولیت به عنوان امنت و تلاش برای رفع مشکلات مردم بیان کرد. 

 

وی گفت: هم اکنون کارمندان و همه کسانی که در مرز برای اجیاد امنیت و برای خدمت به مردم تلاش می کنند در واقع عبادت می کنند زیرا پیامبر اکرم (ص) فرمودند که بهترین شما خداوند کسی است که نفعش بیشتر به مردم برسد.

 

فرماندار قصرشیرین گفت: ما باید در حیطه کاری خود طوری اتلاش کنیم که بتوانیم مردم و نظام را از خود راضی نگه داریم و این جز با خدمت صادقانه و تلاش و مجاهدت حاصل نمی شود. 

 

اکبری با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و همه شهدای دولت گفت: رجایی در اخلاص و صداقت و پاکی و پاک دامنی و خلوص نیت نسبت به نظام اسلامی و امام راحل و خدمت به مردم الگویی همیشه ماندگار برای همه میدران و کارمندان است.

 

وی گفت: شهادت این مرد بزرگ راهی شد که ما با خدمت گذاری به مردم که راه شهید رجایی و شهدای بزرگی است که برای دفاع از ارزش ها و نظام و خدمت به مردم و اجیاد امنیت شهید می شوند به موفقیت و هدایت برسیم. 

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز ما با تلاش مدیریت ارشد استان و همه مسوولان در آستانه یک رویداد بزرگ که باز شدن مرز خسروی به روی زوار عتبات عالیات است قرار داریم. 

 

اکبری افزود: قرار است که ما مدال نوکری زایران امام حسین (ع) را به گردن بیاویزیم و شاهد تردد 500 هزار تنی زایران از مرز خسروی به کربلای معلا باشیم. 

 

وی گفت: نیاز است که همه دستگاه ها و ادارات با آمادگی تلاش کنند تا همانند گذشته بهترین میزبانی و پذیرایی از زایران را در شهرستان قصرشیرین داشته باشند. 

 

فرماندار قصرشیرین از آغاز عملیات اجرایی و افتتاح 22 طرح عمرانی همزمان با گرامیداشت هفته دولت در این شهرستان مرزی خبر داد. 
اکبری اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرا و تکمیل این طرح ها را 299 میلیارد و 711 میلیون ریال ذکر کرد. 

در پایان این آیین از تلاش های کارمندان نمونه ادارات با اهدای لوح وهدایایی تجلیل شد.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده