آخرین اخبار

8. شهريور 1396 - 12:40   |   کد مطلب: 299734
استاندار کرمانشاه و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی در مزارشهدای گمنام پارک شاهد شهرستان قصرشیرین حضور یافتند.

به گزارش الوند خبر، اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه صبح سه شنبه هفتم شهریور ماه طی سفری یک روزه به شهرستان مرزی قصرشیرین در بدو ورود خود به این شهرستان همراه مسئولان استانی و مسئولین محلی ضمن حضور در یادمان شهدای گمنام در پارك شاهد شهرستان قصرشيرين ضمن قرائت فاتحه و نثار گل، به مقام شامخ این گلگون کفنان ایران اسلامی ادای احترام کرد.

 

رازانی در اين مراسم با تجلیل از مقام والای شهدای گرانقدر گفت: هر آنچه که ایران اسلامی بدان دست یافته است مرهون ایثار و از خود گذشتگی های این شهدای والامقام است که جان خود را برای امنیت، آسایش و اقتدار نظام در طبق اخلاص نهاده و قدم در مسیر ارزشمند جهاد و شهادت گذاشتند.

 

استاندار کرمانشاه افزود: یقینأ هر کاری در نظام اسلامی آغاز و پايانش با نام و یاد شهدا گره خورده است و ما باید قدر این شهدا را بدانیم چرا که همه به شفاعت اين عزيزان در قیامت نيازمنديم.

 

این مزار محل تدفین سه شهید گمنام است که در اسفندماه سال گذشته بر روی دستان مردم ولایت مدار قصرشیرین در محل پارک شاهد شهرستان به خاک سپرده شدند.

 

پیکر مطهر این سه شهید والامقام از مناطق عملیاتی خیبر در جزیره مجنون، محرم در شرهانی و کربلای چهار در عملیات ام‌الرصاص سال گذشته توسط کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح تفحص و به آغوش ایران اسلامی باز گشته بودند. 

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده