آخرین اخبار

12. شهريور 1396 - 11:26   |   کد مطلب: 299747
امام جمعه قصرشیرین، گفت: آثار مخرب ماهواره روزانه در حال پیشروی است و در جامعه زنگ خطر را به صدا در آورده است.

حجت‌ الاسلام علی ملکی در گفتگو با الوند خبر، اظهار داشت: دشمن پس از ناکامی در جنگ 8 ساله با ایران جنگ نرم را به طرزی هوشمندانه طراحی کرد و تا امروز نیز ثانیه‌ای در انجام آن توقف نداشته است؛ بلکه همچنان در حال پیشرفت است.

 
وی با اشاره‌ به اینکه دشمن قصد دارد بنیان خانواده و سپس جامعه اسلامی را سست کند و نام اسلام را از میان ببرد، افزود: باید‌ در جنگ نرم‌ با هوشمندی و آگاهی عمل کنیم.
 
حجت الاسلام ملکی، اظهار کرد: داشتن ماهواره در منازل به معنای پذیرفتن عقاید و اهداف دشمن است اما برخی از افراد ماهواره را وسیله‌ای ضروری در منزل می‌دانند و برنامه‌های آن را بدون اطلاع از آسیب‌های آن دنبال می کنند.
 
به‌ گفته امام جمعه قصرشیرین، دشمن جنگ نرم را به گونه‌ای طراحی کرده است که تاثیرات آن به صورت آهسته و مرحله‌ای است به همین دلیل نیز برخی افراد گمان می کنند برنامه های از پیش تعیین شده ماهواره تأثیر ناشایستی بر عقاید و رفتار آنان ندارند.
 
وی تصریح کرد: جنگ نرم حجاب زنان مسلمان را زیر سئوال برده و سعی دارد آن را از زنان با ایمان و مسلمان گرفته و فساد را در جامعه اسلامی ترویج دهد.
 
حجت‌ الاسلام ملکی، در پایان با بیان اینکه مقابله جنگ نرم نیازمند هوشمندی و بصیرت است، ابراز کرد: دشمن در جنگ نرم از هیچ کوششی کم نمی گذارد.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2