آخرین اخبار

13. شهريور 1396 - 14:31   |   کد مطلب: 299755
فرماندار قصرشیرین از مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی که از مرز رسمی خسروی عازم کربلای معلا می شوند، خبر داد.

به گزارش الوند خبر، فرامرز اکبری روز دوشنبه در حاشیه بازدید سردار سرتیپ پاسدار علی آذین جانشین معاون آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پایانه بین المللی مسافری خسروی و زیرساخت های موجود در این مرز رسمی، اظهار داشت: طرح های در دست اجرا برای ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی در شهرستان قصرشیرین در بازدید امروز مورد بررسی قرار گرفت.

 

وی اظهار کرد: با توجه به تجربه خوبی که سپاه پاسداران در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در سال های قبل در مرز مهران داشته است، در این بازدید بر چگونگی و نحوه ارائه خدمت به زائران تصمیم گیری شد.

 

وی بیان کرد: پخت و توزیع روزانه 30 هزار وعده غذا، استقرار 100 چشمه سرویس بهداشتی سیار، ناوگان حمل و نقل و ایجاد مرکز اسکان در شهرستان قصرشیرین و به ویژه مرز خسروی از مواردی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای خدمت رسانی به زائران اعلام آمادگی کرده است.

 

فرماندار قصرشیرین ادامه داد: تلاش مسئولان و همه دست اندرکاران ستاد اربعین برتقویت، ایجاد و استقرار زیرساخت های مطلوب در مرز خسروی برای تردد و ارائه خدمت مطلوب به زائران است و از تمام امکانات و ظرفیت ها برای تحقق این مهم استفاده می شود.

 

اکبری اضافه کرد: هم اکنون کار ساخت توقفگاه خودرو در پنج نقطه با 150 هکتار مساحت، نصب سرویس های بهداشتی در مجموعه پایانه و بوستان های سطح شهر، سامانه روشنایی، آماده سازی معابر و همچنین بهسازی راهها با سرعت بسیار خوبی در دست انجام است.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده