آخرین اخبار

23. شهريور 1396 - 12:01   |   کد مطلب: 299791
مدیر کمیته امداد قصرشیرین گفت: 677 میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی مردم قصرشیرین در جشن عاطفه های امسال جمع آوری شد.

بیژن چابک در گفت و گو با الوند خبر، اظهار داشت: 16 پایگاه ثابت و سیار در نقاط شهر و روستاهای شهرستان کار جمع آوری کمک را از مردم خیر و همچنین اصناف قصرشیرین انجام می دهند.

 

وی با بیان اینکه تا کنون 677 میلیون ریال کمک های مردمی در قصرشیرین جمع آوری شده است افزود: از این میزان بیش از 86 میلیون ریال در غالب کالاهای غیر نقدی شهروندان بوده است.

 

وی اظهار کرد: این پایگاه ها با همکاری اداره آموزش و پرورش و ناحیه مقاومت بسیج، نسبت به جمع آوری کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند در آستانه آغاز تحصیلی جدید اقدام می کنند.

 

وی با بیان اینکه سال گذشته در مجموع 209 میلیون ریال کمک از طریق پایگاه های جشن عاطفه ها جمع آوری شد، اظهار داشت: خوشبختانه با مشارکت و حمایت های مالی خیران و مردم، شاهد رشد کمک های جمع آوری شده نسبت به سال های گذشته برای حمایت از دانش آموزان نیازمند هستیم.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) قصرشیرین با بیان اینکه در جشن عاطفه های امروز، مردم خیر و نیکوکار شهرستان به دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت کمک کرده اند، گفت: کمک های جمع آوری شده بلافاصله توسط آموزش و پرورش و کمیته امداد بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.

 

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2