پربیننده ها

آخرین اخبار

2. مهر 1396 - 12:27   |   کد مطلب: 299803
مراسم نمادين زنگ مهر و مقاومت و آغاز سال تحصيلي دانش آموز قصرشیرین در دبيرستان رسالت با حضور مسئولین شهرستان نواخته شد.

به گزارش الوند خبر، فرماندار قصرشیرین در آیین نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت و آغاز سال تحصیلی جدید ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس خوش درخشید و در مقابل دشمنان به پیروزی رسید لذا باید از آن ایام درس های زیادی گرفت و از دستاوردهای انقلاب و ارزش‌های دینی و اسلامی به خوبی حراست کنیم.

 

فرامرز اکبری در ادامه تصریح کرد: معلمی شغل انبیاء الهی است و کار تعلیم و پرورش نسل جدید را انجام می دهند لذا انتظار داریم این عزیزان در راه دین و اخلاق با جدیت گام بر دارند.

 

وی با بیان اینکه مقام علم و معلم یک موهبت الهی است که باید قدردان آن باشیم، افزود: شرافت معلم در آموزه های دینی است که باید مقام آن حفظ شود و دانش آموزان باید آموزه های معلمان را با گوش دل بشنوند و به آن عمل کنند.

 

فرماندار قصرشیرین خواستار تلاش و دانش اندوزی دانش آموزان برای توسعه بیش از پیش ایران اسلامی در بخش های مختلف شد.

 

وی یکی از اصلی ترین ویژگی های دانش آموزان را تلاش در سنگر علم و دانش دانست و افزود: دانش آموزان باید با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس افکار دشمنان را ناامید و در مقابله با دشمنان نظام نقش آفرین باشند.

 

اکبری تاکید کرد: عزت، سربلندی، امنیت و پیشرفت های نظام اسلامی در عرصه های مختلف، مرهون رشادت های رزمندگان اسلام است.

 

وی به نقش دانش آموزان شهید در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود این عزیزان هم در سنگر علم و دانش و هم در سنگر دفاع از کیان اسلامی موفق و سرآمد بوده اند.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده