پربیننده ها

آخرین اخبار

2. مهر 1396 - 13:44   |   کد مطلب: 299804
به مناسبت هفته دفاع مقدس جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی قصرشیرین با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش الوند خبر، امام جمعه قصرشیرین در این دیدار گفت: هشت سال دفاع مقدس بیانگرعزت، عظمت، اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

حجت الاسلام ملکی با بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان افزود: عزت امروز ایران اسلامی به برکت خون های شهدا وجانبازان و ایثارگری ها و رشادت های رزمندگان و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس است.

 

وی تصریح کرد: دشمن می داند که جوانان ایران اسلامی هنگامی که دین در خطر باشد، برای جسم خود ارزشی قایل نیستند و با رشادت و جانفشانی فقط به حفظ دین توجه می کنند.

 

ملکی گفت: مفاهیمی همچون شهادت، ایثار، از خودگذشتگی و معنویت که ما داریم برای غربی ها قابل درک نیست و آن را یک محال عقلی می دانند چون آنها سعادت را در دنیا و مادیات می بینند. 

 

امام جمعه قصرشیرین اظهار کرد: مفهوم شهادت و اعتقاد به ولایت مداری است که برای ما عزتمندی آورده است و امروز که تمام دنیا از آمریکا و اسراییل می ترسد ملت ایران بدون هیچ هراسی در مقابل زیاده خواهی های آنها ایستاده است.

 

وی گفت: مکتب ایران اسلامی یک مکتب عاشورایی است در حالیکه سربازان و نظامیان کشورهای غربی مزدورانی هستند که بیشتر به مادیات توجه می کنند.

 

امام جمعه قصرشیرین گفت: کار بزرگی که امام انجام داد خلق یک تفکر الهی به نام سپاه و بسیج است لذا بسیجیان و پاسداران جایگاه بزرگی دارند و بازوان پیکره نظام الهی و ولایت فقیه هستند و امروز نیز بزرگترین افتخارهمه ما این است که سرباز ولایت هستیم.

 

وی افزود: اگر امروز ایران اسلامی همچون نگینی درخشان در دنیا می درخشد به برکت رهبری های مقام عظمای ولایت و رشادت ها و پایداری ملت مقاوم ایران اسلامی است.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2