آخرین اخبار

3. آبان 1396 - 17:32   |   کد مطلب: 299945
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه:
تامین گاز مورد نیاز ۱۰ موکب قصرشیرین
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: گاز مورد نیاز ۱۰ موکب اربعین حسینی شهرستان قصرشیرین تأمین شد.

به گزارش الوند خبر، سیروس شهبازی در حاشیه بازدید از موکب های قصرشیرین و مرز خسروی با بیان اینکه در شرایط کنونی مشکلی برای تأمین گاز موکب‌ها نداریم اظهار داشت: تاکنون گاز مورد نیاز 10 موکب اربعین حسینی شهرستان قصرشیرین تأمین شده است.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان اینکه در مرز خسروی امکانات زیرساختی برای لوله‌کشی گاز نداریم گفت: در محدوده شهر خسروی خالی از سکنه است  و عملیات گازرسانی در آن تاکنون انجام نشده است.

 

شهبازی با اشاره به اینکه در شهرستان قصرشیرین شبکه گازرسانی مستقر است عنوان کرد: اکنون 4500 مشترک گاز طبیعی در شهرستان قصرشیرین داریم.

 

وی با بیان اینکه تاکنون هرگونه درخواست گازرسانی از سوی نهادها یا جمعیت‌های مردمی برای موکب ها و حسینیه‌ها برای پذیرایی از زائران اربعین داشتیم انجام شده است بیان کرد: آمادگی کامل برای تأمین گاز موکبها و جایگاه‌های C N G در مسیر زوار اربعین را داریم.

 

 مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در تمام  مسیر زوار اربعین همه شهرها از جمله اسلام آبادغرب، قصرشیرین، سرپل ذهاب و سایر شهرستانهای محل تردد گازرسانی شده‌اند و مشکلی برای تامین گاز موکب‌های این شهرها وجود ندارد.

 

وی اظهار کرد: سال گذشته هم برای تعدادی از موکبها درخواست تأمین سوخت گاز شد که شرکت گاز اقدامات لازم را انجام داد و امسال هم مشکلی در این رابطه نداریم.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده