آخرین اخبار

4. آبان 1396 - 19:00   |   کد مطلب: 299955
استاندار کرمانشاه خواستار تعیین تکلیف هرچه سریع تر اختصاص ۲۷۰ دستگاه اتوبوس از تهران به مرز خسروی برای تسهیل عبور و مرور زوار اربعین شد.

به گزارش الوند خبر، استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد اربعین که با حضور معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در مرز خسروی در حال برگزاری است اظهار داشت: به برکت ایام اربعین شاهد جنب و جوش ویژه ای در استان کرمانشاه هستیم و همه دستگاه ها در حال کار و تلاش برای برگزاری هرچه بهتر مناسک اربعین هستند.

هوشنگ بازوند گفت: امروز بازدیدهایی با معاونت محترم وزارت کشور از زیرساختها داشتیم که باید اعلام کنیم کارها خوب و طبق برنامه پیش می رود.

وی افزود: در حال حاضر تنها موضوع ۲۷۰ اتوبوسی که قرار بود از تهران برای عبور و مرور زائران در قصرشیرین مستقر سوند برای ما تعیین تکلیف نشده است که انتطار داریم سریع تر به نتیجه برسد.

بازوند افزود: در حال حاضر اشتیاق زوار برای عبور از مرز خسروی دیده می شود و حتی  زایرینی از استانهایی که قرار نبوده از مرز خسروی بروند اینجا حضور دارند.

استاندار کرمانشاه ضمن قدردانی از شهرداری منطقه ۱۴ تهران و استانهای معین، از استانهای معین خواست تا همکاری خود با استان کرمانشاه و شهرستان قصرشیرین گسترده تر و بیش از پیش در دستور کار داشته باشند.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده