آخرین اخبار

7. آبان 1396 - 2:16   |   کد مطلب: 299963
فرمانده مرزبانی قصرشیرین گفت: اقدامات کنترلی و سخت گیرانه ای اتخاذ شده که این امر تنها برای تسهیل در تردد زائران و امنیت در تردد این عزیزان است.

سرهنگ رضا الماسی در گفتگو با الوند خبر،  اظهار داشت: کنگره بزرگ اربعین یک ماموریت ملی و فرا ملی است و باید با توکل به ائمه معصومین و اباعبدالله الحسین(ع) بتوانیم با برنامه‌ریزی و آمادگی لازم در این همایش بزرگ خدمتگزار زائرین باشیم و ماموریتی که بر عهده داریم به نحو احسن انجام دهیم.

 

وی به تاثیر اقداماتی که جنبه عملیات روانی دارند اشاره کرد و افزود: اقدامات کنترلی و سخت گیرانه ای اتخاذ شده که این امر تنها برای تسهیل در تردد زائران و امنیت در تردد این عزیزان است.

 

فرمانده مرزبانی قصرشیرین خدمت به زائران اباعبدالله الحسین(ع) را عبادت و یک افتخار دانست و تصریح کرد: ماموریت اربعین یک ماموریت ملی و حساس است که آبروی نظام جمهوری اسلامی و امنیت کشور در گرو آن است.

 

وی ادامه داد: حضور مرزبانی در این ماموریت بسیار مهم و حساس است، مرزبانی در زمان خروج زائرین حلقه آخر و در زمان ورود حلقه اول می باشد، لذا باید آن صلابت و اقتدار مرزبانی به عنوان نوک پیکان نیروهای مسلح مد نظر قرار گیرد.

 

سرهنگ الماسی تاکید کرد: در این ایام از ورود غیر قانونی زائران از مرز خسروی بشدت جلوگیری می شود و این اقدام مجازات هایی را برای افراد خاطی در پی خواهد داشت.

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده