پربیننده ها

آخرین اخبار

7. آبان 1396 - 10:30   |   کد مطلب: 299964
رئیس ستاد اربعین نیروی زمینی ارتش در مرز خسروی خبر داد:
پایش تصویری مرز خسروی از طریق بالن و پهپاد / امنیت کامل در خسروی
رئیس ستاد اربعین نیروی زمینی ارتش در مرز خسروی از تجهیز این مرز به دوربین مدار بسته و رصد کامل و پایش تصویری مرز از طریق بالن و هواپیمای بدون سرنشین خبر داد.

به گزارش الوند خبر، امیر سرتیپ جهانشاهی در بازدید از مرز خسروی، اقدامات انجام شده در مرز خسروی برای برقراری نظم و امنیت و رفاه حال زائران اربعین را مطلوب ارزیابی کرد.

 

معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد اربعین نیروی زمینی ارتش از تجهیز مرز خسروی به دوربین مدار بسته و رصد کامل و پایش تصویری مرز از طریق بالن و هواپیمای بدون سرنشین خبر داد.

وی با اشاره به استقرار یگان های ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرز خسروی، تجهیز، شن ریزی و تسطیح ۳۵ هکتار زمین با گنجایش ۲۵ هزار خودرو در مرز  گفت: استقرار موکب‌های متعدد در مسیر زوار با پیش بینی ۱۰۰ هزار پرس غذا در هر وعده از جمله اقدامات صورت گرفته است.

امیر جهانشاهی، استقرار بیمارستان‌های صحرایی مجهز به اتاق عمل، اورژانس، بخش آی. سی. یو و ارائه دارو و خدمات رایگان و بالگرد برای انتقال بیمارانی که نیازمند خدمات بیشتر هستند را از دیگر اقدامات نیروی زمینی ارتش برای ارائه خدمات مطلوب به زوار در مرزهای خسروی شلمچه،چزابه و مهران یاد کرد.

 رئیس ستاد اربعین نیروی زمینی ارتش رسالت اصلی ارتش در مرزها را برقراری امنیت دانست و گفت: هم اکنون با تلاش نیروهای مستقر در مرز های رسمی با کشور عراق با محوریت قرارگاه منطقه‌ای غرب و جنوب غرب نیروی زمینی ارتش امنیت کامل برقرار است و هرگونه تحرکی تحت نظر و به سرعت خنثی می‌شود.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده