آخرین اخبار

8. آبان 1396 - 11:13   |   کد مطلب: 299966
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه:
اختصاص25 تانکر سیار برای تامین آب در مرز خسروی
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: 25 دستگاه تانکر سیار از سوی شرکت‌های معین شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه تامین شده و به شهرستان قصرشیرین منتقل می‌شود.

به گزارش الوند خبر، علیرضا تخت‌شاهی در دیدار با فرماندار قصرشیرین در خصوص اقدامات شرکت آبفای استان برای خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی(ع) اظهار داشت: نصب و راه اندازی یک دستگاه دیزل ژنراتور 630 کیلو ولت در سرآبگرم سرپلذهاب برای استفاده در مواقع اضطراری و جلوگیری از بروز بحران، تعویض شیرهای خروجی مخزن خسروی و تقویت خط انتقال آب قصرشیرین به خسروی با تغییر قطر خط لوله خروجی از 150 به 200 میلیمتر مربع از جمله اقدامات انجام شده است.

 

وی شست‌وشوی مخازن آب، تقویت خط انشعاب آب همه مواکب مستقر در ادارات و مدارس با تغییر قطر انشعاب، شست‌وشو و آماده سازی شبکه فاضلاب در قصرشیرین و خسروی را از دیگر اقدامات برشمرد و افزود: 4 علمک آبگیری برای تانکرهای سیار در شهر‌های قصرشیرین و خسروی نصب شده است که در این راستا انشعاب گیری از شبکه انجام شده و بتن ریزی فونداسیون و صفحه گذاری انجام شده، بدنه لوله و اتصالات تانکها جوشکاری شده که هم اکنون نصب شده اند.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از عملیات اجرایی جابجایی خط انتقال 350 میلیمتری آب قصرشیرین به خسروی خبر داد و بیان کرد: این مهم باتلاش همکاران انجام شده و حداکثر تا روز شنبه 29 مهرجاری به پایان می رسد که بموقع این اقدام نیز عملی شده است، همچنین 25 دستگاه تانکر سیار از سوی شرکت‌های معین شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه تامین شده  و  به شهرستان قصرشیرین منتقل می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه تامین تانکرهای ثابت مورد نیاز در دست پیگیری است، گفت: مکاتبات لازم برای تامین و ارسال تانکرها از سوی شرکت‌های معین انجام شده و برنامه ریزی عملیاتی برای آبرسانی با تانکرهای سیار و ثابت و نیز پایش و کنترل کیفیت و بهداشت آب به عمل آمده است.

 

 تخت‌شاهی از استقرار 35دستگاه تانکر ثابت آب باظرفیت 5 هزار و 10 هزار لیتری واستقرار آزمایشگاه سیار به منظور اطمینان از بهداشت و کیفیت آب خبر داد و گفت: پیش بینی افزایش ظرفیت تامین آب در سرآبگرم، استقرار تجهیزات کمکی شامل بیل مکانیکی واترجت و خودروهای آبرسانی سیار نیز برنامه ریزی شده است.

 

 وی با اشاره به استقرار اکیپ‌های متعدد حوادث و اتفاقات آب و فاضلاب در محل، افزود: نصب انشعاب آب و فاضلاب سرویس‌های بهداشتی (شهرداری) پارک بسیج، پارک سیب، محل اسکان زندان، سرویس‌های بهداشتی پارکینگ زندان و نصب و انشعاب آب سرویس‌های بهداشتی پارکینگ شهرک صنعتی انجام شده است.

 

تخت‌شاهی با بیان اینکه تانکر ثابت برای انشعاب آب پارکینگ شهرداری جنب شهرک صنعتی، پیش بینی شده است، افزود: نصب انشعاب آب و فاضلاب پارکینگ خسروی انجام شده و نصب و انشعاب آب محل اسکان در مرز نیز خسروی در دست اقدام است.

 

وی در پایان اظهار کرد: تمام عوامل و مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه هرآنچه در توان دارند برای خدمت رسانی به زوار اباعبدالله الحسین(ع) به کار خواهند گرفت تا مورد عنایت اهل بیت عصمت و طهارت (ع) واقع شود.

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده