پربیننده ها

آخرین اخبار

11. آبان 1396 - 9:06   |   کد مطلب: 299974
معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: در اربعین امسال سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه روزانه به ۱۰ هزار زائر در ستاد اسکان مستقر در کمربندی قصرشیرین به خسروی خدمات اسکان و پذیرایی ارائه می‌دهد.

سرهنگ بهرام میرزایی در گفتگو با الوند خبر، اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌ها در اربعین امسال به 10 هزار زائر اربعین حسینی توسط ستاد اسکان از سوی سپاه خدماتی از قبیل اسکان و پذیرایی ارائه می‌شود.

 

معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به تمهیدات سپاه در راستای خدمات فرهنگی به زائران اربعین حسینی گفت: خدمت رسانی به زائران و تمهیدات به منظور اسکان زائران مانند برپایی نماز جماعت و قرائت زیارت عاشورا و سخنرانی مذهبی داریم.

 

وی با اشاره به اینکه فضاسازی شهرستان قصرشیرین تا خروجی مرز خسروی نیز یکی دیگر از اقدامات فرهنگی سپاه نبی اکرم کرمانشاه است عنوان کرد: تصاویر شهدای سپاه، ارتش و مدافعان حرم در محل ورودی و خروچی مرز خسروی نصب شده است.

 

بمنظور درج پیام های فرهنگی و مذهبی و همچنین پخش آنلاین وضعیت مرز خسروی، تلویزیون بزرگ شهری در میدان مهدیه قصرشیرین نصب  و راه انداز شد.

 

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان کرمانشاه برای برقراری امنیت در مرز خسروی آمادگی کامل دارد بیان کرد: راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین رزمایش فرهنگی جهان اسلام است و بالغ بر 20 میلیون نفر از اقصا نقاط جهان در این راهپیمایی شرکت می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه مراسم اربعین حسینی یادآور یکی از بزرگترین مراسمات وحدت‌بخش مسلمانان سراسر دنیا است گفت: در این ایام شاهد حضور خیل عظیم کاروانهای اهل سنت برای حضور در مراسم اربعینی حسینی و شاهد برپایی موکب از سوی آنها برای خدمت‌رسانی به زائران هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه امیدواریم این حرکت وحدت‌بخش و ئتأثیرگذار روز به روز با شکوه‌تر و با عظمت‌تر برگزار شود عنوان کرد: ستاد اربعین سپاه پاسداران استان کرمانشاه برای خدمت‌رسانی به زائران  اقداماتی از قبیل تمامی خدمات فنی، راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در مرز خسروی، کمک به مباحث امنیتی و انتظامی، و ترویج فرهنگ اربعین حسینی در مرز خسروی و بسیاری برنامه فرهنگی و خدماتی را در دستور کار خود دارد.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده