پربیننده ها

آخرین اخبار

12. آبان 1396 - 17:53   |   کد مطلب: 299982
امام جمعه قصرشیرین، همایش بزرگ پیاده روی اربعین را جلوه ای از اتحاد امت شیعه در جهان توصیف کرد و گفت: پیاده روی امت اسلامی در این آیین، باعث تثبیت امنیت نظام اسلامی و ارتقای جایگاه تشییع در دنیا شده است.

به گزارش الوند خبر، حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین، با اشاره به پیامدهای مثبت پیاده روی میلیونی امت اسلامی در آیین اربعین حسینی افزود: این همایش بزرگترین اجتماع بین المللی مذهب تشییع در جهان بشریت است که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی بنا نهاده شده است.

 

وی بیان کرد: همه عاشقانی که آرزوی شهادت دارند، در این همایش بزرگ شرکت می کنند و این حضور، کفار غربی را می ترساند.

 

وی افزود: همایش میلیونی پیاده روی اربعین حسینی باعث تثبیت امنیت نظام الهی و مقدس جمهوری اسلامی ایران می شود و به دشمن می فهماند اگر بخواهند در برابر جمهوری اسلامی به عنوان پایگاه تشییع قرار بگیرند، با یک اشاره رهبری و با قیام تمام شیعیان، دنیا برای کفار و بدخواهان ناامن می شود.

 

خطیب جمعه قصرشیرین با بیان این که امروز همه شبکه های ماهواره ای دنیا، آیین اربعین حسینی را کانون توجه خود قرار داده اند، اظهار داشت: توجه شبکه های ماهواره ای به پیاده روی مسلمانان در راهپیمایی اربعین، باعث می شود که همه دنیا با فرهنگ حسینی و عاشورا آشنا و جذب این فرهنگ والا شوند.

 

حجت الاسلام ملکی، همچنین از دیگر آثار مهم پیاده روی میلیونی امت اسلامی در اربعین حسینی را شکست توطئه های آمریکا و کفار در منطقه و نابودی همه دشمنان از جمله داعش بیان کرد.

 

وی بر لزوم ترویج و نهادینه شدن فرهنگ عاشورا در جامعه تاکید کرد و گفت: امت اسلامی باید با تاسی از سیره و منش امام حسین (ع) در برابر دشمنان مقاومت و ایستادگی کنند.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده