آخرین اخبار

13. آبان 1396 - 12:54   |   کد مطلب: 299987
امام جماعت اهل سنت قصرشیرین گفت: 13 آبان روز اعلام انزجار ملت ایران به استکبار بود و روحیه استکبار ستیزی خود را در این روز به نمایش گذاشتند.

ماموستا ملا عادل غلامی در گفتگو با الوند خبر اظهار داشت: رویکرد اساسی حماسه 13 آبان بر استکبارستیزی و استقلال طلبی ملت بزرگ ایران استوار است و این حقیقت موجب بیداری اسلامی در بین کشورهای منطقه و جهان شد.

 

امام جماعت اهل سنت قصرشیرین تاکید کرد: رویدادهای مهمی همچون 13 آبان باید موجب تقویت روحیه انقلابی همراه با بینش و بصیرت جوانان ما باشد.

 

وی افزود: باید پیام های این روز برای همیشه در بین نسل های آینده ی انقلاب زنده و پویا باشد و روحیه ی ضداستکباری در بین ملت ایران همواره زنده باشد.

 

 وی تصریح کرد: همان طور که رویکرد امام خمینی (ره) استکبار ستیزی بوده و اکنون نیز تاکیدات مقام معظم رهبری بر همین امر است، باید جریانات و مباحث سیاسی استکبارستیزی را فراموش نکرده و نفرت خود را از دشمنان بیان کنیم.

 

 ماموستا غلامی تاکید کرد: باید آگاه باشیم، دشمن زمان خود را بشناسیم و به او اعتماد نکنیم و راه را بر دشمن ببندیم که به فرموده مقام معظم رهبری به دشمن نمی‌شود اعتماد کرد.

 

وی با اشاره به اینکه خدای متعال در قرآن حتی وجود مقدس پیامبر(ص) را به رعایت تقوا مخاطب ساخته است،افزود: خداوند در تمام مراحل ملتی را که دارای تقوا است، یاری می دهد.

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده