پربیننده ها

آخرین اخبار

13. آبان 1396 - 14:10   |   کد مطلب: 299990
با حضور رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر:
پایگاه امداد و نجات مرز خسروی افتتاح شد
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اردوگاه اسکان اضطراری مرز خسروی بازدید کرد و در جریان این بازدید پایگاه امداد و نجات حسروی نیز افتتاح شد.

به گزارش الوند خبر، علی اصغر پیوندی در بازدید از اردوگاه اسکان اضطراری  زائران اربعین در مرز خسروی اظهار کرد: هلال احمر ایران بر اساس وظیفه ذاتی خود و به عنوان یکی از ارکانی که باید تسهیلات لازم را برای ایام اربعین فراهم کند، در مرزها به زائران خدمات ارائه می‌دهد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به امکانات موجود در مرز خسروی گفت: در این مرز تسهیلات خوبی در نظر گرفته شده است ولی هنوز مباحث مربوط به باز شدن این مرز حل نشده است.

 

پیوندی امکانات مرز خسروی رابسیار مطلوب ارزیابی کردوافزود: در این پایگاه کلیه امکانات امدادی فراهم شده وهم اکنون هلال احمر کشورباتمام توان خوددر خدمت زوار اربعین حسینی (ع) است.

 

 

وی اضافه کرد: امیدوارم این مساله برطرف شود چرا که رفت و آمد زائران از این پایانه بسیار مهم است. بازگشایی این پایانه باعث کاهش ازدحام در پایانه‌های دیگر می‌شود.

 

وی بااشاره به اینکه تا کنون چهار هزار نفر در مرز خسروی اسکان داده شده است ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر مرز خسروی برای تردد زوار باز شود.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده