پربیننده ها

آخرین اخبار

15. آبان 1396 - 12:22   |   کد مطلب: 299998
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه:
نیروهای پلیس راهور از قصرشیرین خارج شدند
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: با توجه به عدم بازگشایی مرز خسروی، نیروهای پلیس راهور از قصرشیرین خارج شدند.

به گزارش الوند خبر، فضل‎الله شیری در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه با بازگشت زائران از زیارت اربعین حجم ترافیک در مبادی ورودی و خروجی استان در حال افزایش است، اظهار داشت: نیروهای پلیس راهور در مسیرهای ورودی و خروجی استان کرمانشاه مستقر و آماده ارائه خدمت با زائران اربعین هستند.

 

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با بیان اینکه در برخی ساعات ترافیک در داخل شهر به اوج می‌رسد، گفت: از ساعت 10 صبح الی 12 ظهر و از ساعت چهار تا هفت غروب ترافیک درون‎شهری سنگین است.

 

شیری با اشاره به اینکه در شهرستانهای مسیر تردد زائران مانند بیستون حجم ترافیک روان است، بیان کرد: با این وجود ترافیک و تردد نسبت به ایام عادی بسیار بیشتر بوده و به علت عدم وجود کمربندی و عبور خودرو از داخل شهر بر حجم ترافیک افزوده می‌شود.

 

وی با بیان اینکه 133 تیم سواره در مداخل استان به مناسبت ایام اربعین فعالیت داشتند، عنوان کرد: از این تعداد 31 تیم از استانهای معین بودند که تعدادی از آنها به مهران منتقل شدند.

 

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه افزود: خوشبختانه با توجه به حجم رو به افزایش تردد از داخل شهر کرمانشاه تاکنون حادثه درون‌شهری رخ نداده است.

 

شیری با اشاره به آمادگی پلیس راهور برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به زائران اربعین گفت: همکاران ما با تلاش شبانه‌روزی شرایط لازم را در حوزه برقراری نظم و امنیت زائران فراهم کرده‌اند.

 

وی به افزایش حجم ترافیک همزمان با موج بازگشت زائران از عراق اشاره و اظهار کرد: زائران از ابتدا تا انتهای سفر، تعامل لازم را با خدمتگزاران خود در پلیس راهور داشته باشند.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده