پربیننده ها

آخرین اخبار

19. آبان 1396 - 14:46   |   کد مطلب: 300009
امام جمعه قصرشیرین گفت: تسلیحات نظامی کشورمان در راستای دفاع از کیان اسلامی و عامل بازدارندگی مهم در برابر تجاوزهای احتمالی دشمنان است.

به گزارش الوند خبر،حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نمازجمعه این هفته قصرشیرین افزود: ایران اسلامی صلح طلب است و بررسی تاریخ نشان می دهد که این نظام اسلامی هیچگاه آغازگر جنگ نبوده است.

 

امام جمعه قصرشیرین با بیان این که جمهوری اسلامی ایران اکنون در اوج قدرت است، گفت: تجهیزات دفاعی کشورمان عامل بازدارندگی مهم در برابر دشمنان است.

وی اظهارداشت: در صورت کوچکترین تعرض دشمنان، سربازان ولایت منطقه را برای تمام دشمنان نطام اسلامی تبدیل به جهنم خواهد کرد.

 

وی بیان کرد: تسلیحات نظامی کشورمان در راستای دفاع از کیان اسلامی و عامل بازدارندگی مهم در برابر تجاوزهای احتمالی دشمنان است.

 

وی با اشاره به تبلیغات منفی دشمنان مبنی بر تجهیز نیروهای انصارالله یمن توسط جمهوری اسلامی ایران، اظهارکرد: اگر جمهوری اسلامی ایران نیروهای انصارالله یمن را تجهیز می کرد، دیگر نامی از عربستان و همپیمانان وی در منطقه باقی نمی ماند.

 

وی گفت: ائتلاف عربستان در حالی جمهوری اسلامی ایران به تجهیز نیروهای انصارالله یمن متهم می کند که هیچ سند و مدرکی در اختیار ندارند.

 

امام جمعه قصرشیرین در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به بازداشت شاهزاده های سعودی در چند روز گذشته، گفت: محمدبن سلمان ولیعهد عربستان، این افراد را به جرم مبازره با فساد بازداشت کرده است و این در حالیست که پشت پرده این اقدام وی، رژیم صهیونیست است.

 

حجت الاسلام ملکی ادامه داد: بازداشت شاهزاده های سعودی برای به قدرت رسیدن ولیعهد جوان عربستان است تا با این اقدام، تمام رقبای خود را از صحنه سیاست حذف کند.

 

وی افزود: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان در راستای مبارزه با فساد، قصد دارد چهره خوبی از خود در جهان به نمایش بگذارد و این اقدام وی عوامفریبی بیش نیست. 

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده