پربیننده ها

آخرین اخبار

1. آذر 1396 - 22:31   |   کد مطلب: 300014
فرماندار قصرشیرین گفت: هم اکنون 20 تیم متشکل از روسای دستگاه های اجرایی شهرستان، در حال توزیع حواله چادر در بین زلزله زدگان این شهرستان هستند.

فرامرز اکبری در گفتگو با الوند خبر، با تاکید بر حفظ خونسردی و آرامش مردم در شرایط فعلی گفت: مردم اطمینان داشته باشند که چادر به میزان کافی برای اسکان آنها تامین شده است.

 

وی اظهار کرد: نمایندگان فرماندار با مراجعه به محله های مختلف برای هر سرپرست خانوار حواله دریافت چادر صادر می کنند و از این بابت جای هیچ گونه نگرانی نیست.

 

وی اظهار داشت: آب برخی از محله های سطح شهر قصرشیرین وصل شده است و امداد رسانی از سوی تمامی مدیران در حال انجام است و همه دستگاه ها پای کار هستند.

 

فرماندار قصرشیرین بیان کرد: مواد غذایی و آب آشامیدنی برای روستاهای زلزله زده این شهرستان ارسال و در حال توزیع است و چادر نیز به تعداد کافی از طریق بخشداری در بین روستاییان زلزله زده توزیع می شود.

 

اکبری از تلاش همه جانبه برای جذب کمک به زلزله زدگان قصرشیرین خبر داد و گفت: مردمی که منازل و واحدهای مسکونی آن ها آسیب دیده اطمینان داشته باشند تیم های ارزیابی با مراجعه به منازل خسارت ها را بررسی و برآورد می کنند. 

 

وی افزود: دولت تدبیر و امید برای ساخت دوباره واحدهای مسکونی آسیب دیده ناشی از زلزله اخیر اهتمام ویژه ای دارد و بی شک برای تحقق این مهم از تمام امکانات و ظرفیت های موجود به شکل مطلوب استفاده می شود.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده