پربیننده ها

آخرین اخبار

1. آذر 1396 - 23:31   |   کد مطلب: 300020
فرماندار قصرشیرین بیشترین مشکل شهرستان زلزله زده قصرشیرین را مربوط به اسکان دانست و گفت: بیشتر منازل و ساختمان های اداری آسیب دیده اند.

به گزارش الوند خبر، نشست ستاد مدیریت بحران با حضور استاندار و جمعی از مسئولان ادارات استان در فرمانداری قصرشیرین برگزار شد.

 

فرماندار قصرشیرین در این نشست اظهار داشت: ️از ابتدای وقوع زلزله ۱۲۰۰ تن از مصدومان در بیمارستان قصرشیرین مداوا شدند که ۴۰ تن از مصدومان اهالی این شهرستان بودند.

 

وی با بیان اینکه تاکنون ۳۰۰ پس لرزه در قصرشیرین به ثبت رسیده است، افزود: ️تعداد زیادی از واحدهای مسکونی شهری و روستایی در شهرستان تخریب شده اند.

 

اکبری ️بیشترین مشکل شهرستان زلزله زده قصرشیرین را مربوط به اسکان دانست و گفت: بیشتر منازل و ساختمان های اداری آسیب دیده اند.

 

وی گفت: در شب وقوع حادثه ۴۰۰ تخته چادر تا ساعت ۴ صبح و با گذشت چند روز از شب زلزله تاکنون ۳۶۰۰ تخته چادر بین ۶۰۰ خانوار قصرشیرین توزیع شده است.

 

اکبری با اشاره به اینکه اکنون آب شهرستان قصرشیرین قطع شده است، گفت: تلاش بر این است که با ۱۲ دستگاه تانکر سیار در شهر و روستا آب رسانی انجام می‌شود، ️آب معدنی نیز به تعداد مورد نیاز برای تامین آب شرب شهرستان نیز توزیع شده است.‌

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده