پربیننده ها

آخرین اخبار

1. آذر 1396 - 23:38   |   کد مطلب: 300021
استانذار کرمانشاه گفت: بازگشت دانش آموزان به مدارس، در نشاط جامعه حادثه دیده موثر است.

به گزارش الوند خبر، هوشنگ بازوند شامگاه در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان ‌قصرشیرین اظهار داشت: بحران، ساعت و ‌وقت و تاریخ نمی‌شناسد.‌ به محض رخ دادن، باید همه باهم و درکنار هم، آن را در حداقل زمان ممکن حل و فصل کنیم تا مردم زودتر به آرامش برسند.

 

وی افزود:️ همین فشار و سختگیری ای که من نسبت به مدیران استان برای سرعت در خدمت رسانی دارم، مقامات بالاتر از جمله رییس جمهور و وزیر کشور نسبت به من دارند. همه باید پاسخگو باشیم.

 

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه مشکل آب شرب قصرشیرین باید تا فردا حل شود، افزود: نوسازی مدارس به سرعت مدارس شهرستان قصرشیرین را آماده بازگشت دانش آموزان کند. آماده سازی مدارس قصرشیرین باید تا دوشنبه به اتمام برسد. بازگشت دانش آموزان به مدارس، در نشاط جامعه حادثه دیده موثر است.

 
بازوند افزود: در امداد و نجات به‌ویژه بعد از اضافه شدن بالگردها، عملکرد بسیار مطلوب بوده است. در مدیریت انتقال چادرها از انبار تا مقصد، مشکلاتی بوده که اغلب حل شده اند. مشکل کمبود چادر نداریم.

 

 

وی با اشاره به اینکه️ در مدیریت بحران، هر مدیری باید بتواند مشکل خود را پیگیری و حل کند، گفت: ️ مصوب شدن، تخصیص اعتبار و تامین نقدینگی تسهیلات مناطق زلزله زده در هیئت دولت آن هم طی تنها یک روز، در تاریخ بودجه ای کشور بی‌سابقه بوده است که این موضوع نشان دهنده علاقه ویژه رئیس جمهور و دولت محترم به مردم استان کرمانشاه است.

 

استاندار کرمانشاه از نیروهای نظامی، انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) به جهت کمک به حادثه دیدگان تقدیر و تشکر کرد.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
نماینده