پربیننده ها

آخرین اخبار

4. آذر 1396 - 10:36   |   کد مطلب: 300027
مدیر جهاد کشاورزی قصرشیرین گفت: از ابتدای وقوع زلزله 7 و سه دهم ریشتری تاکنون، یک میلیون و 500 هزار لیتر آب آشامیدنی با استفاده از پنج دستگاه تانکر آب رسانی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان توزیع شده است.

مراد محمودیان در گفتگو با الوند خبر، اظهار داشت: در زمان قطعی آب در شهرستان، با استفاده از تانکرهای آبرسانی روزانه سه مرحله آبرسانی انجام شده است.

 

وی بیان کرد: از زمان وقوع زلزله در قصرشیرین تاکنون 10 هزار پرس غذای گرم در سطح روستاهای بخش مرکزی این شهرستان بین زلزله زدگان توزیع شده است.

 

وی اظهارداشت: هفت موکب و ایستگاه صلواتی در سه بخش مدیریت، خدمات و شیلات، کار توزیع و کمک رسانی به مردم زلزله زده قصرشیرین را بر عهده دارند.

 

مدیر جهاد کشاورزی قصرشیرین ادامه داد: با برپایی 2 پایگاه در این شهرستان، پوشاک و مواد غذایی بسته بندی و روزانه به وسیله ده ها وانت نیسان به مناطق زلزله زده دشت ذهاب ارسال می شود.

 

محمودیان گفت: با توجه به بارش باران و نفوذ سرما به داخل چادر اسکان زلزله زدگان، نایلون در روستاهای بخش مرکزی از سوی جهاد کشاورزی تامین و توزیع می شود و علاوه بر این سه تن نایلون در دشت ذهاب نیز توزیع شده است.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2