پربیننده ها

آخرین اخبار

6. آذر 1396 - 17:54   |   کد مطلب: 300034
امام جمعه قصرشیرین گفت: بسیج پیشروترین نیروی خود جوش مردمی در ایران است که از ابتدای تشکیل تاکنون در عرصه های مهم کشور نقش آفرینی کرده و یار و همراه دیگر نیروهای مدافع جمهوری اسلامی است.

به گزارش الوند خبر، حجت الاسلام ملکی درمراسم پنج آذر روز بسیج مستضعفین اظهار داشت:دشمنان ایران اسلامی پس از شکست در جنگ هشت ساله، جبهه جنگ نرم را برای مقابله با فرهنگ اسلامی در دستور کار خود قرار دادند اما موثرترین نیروی بازدارنده این توطئه نیز تفکر بسیجی است.

 

وی ادامه داد: داعش با هدف از بین بردن نظام اسلامی ایران توسط استکبار و حمایت مالی برخی کشورهای منطقه و با سازماندهی نیرو از 86 کشور جهان شکل گرفت اما محور مقاومت با هدایت مستشاران بسیجی آن را نابود کرد. 

 

امام جمعه قصرشیرین افزود: دستاوردهای بسیج طی 38 سال گذشته در دوران دفاع مقدس، بازسازی شهرهای آسیب دیده از جنگ، حوزه اقتصاد مقاومتی و دفاع از حریم حرم در کشورهای عراق و سوریه بر کسی پوشیده نیست.

 

وی تصریح کرد: بسیجیان برای دفاع از انقلاب و آرمان شهدا تا پای جان و تا آخرین نفس ایستاده اند و برای حفظ نظام با کسی تعارف ندارند و همانگونه که تا کنون به هیچ حزب و گروه و فردی اجازه ندادند ارزش های اسلامی نظام را زیر سئوال ببرد از این پس هم با اقتدار با هر فتنه ای مقابله خواهند کرد.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2