پربیننده ها

آخرین اخبار

6. آذر 1396 - 15:26   |   کد مطلب: 300037
فرماندار قصرشیرین گفت: بانک های عامل بدون سخت گیری زیاد، تسهیلات مورد نیاز را به مردم پرداخت و ضمانت ها را به صورت زنجیره ای قبول کنند.

به گزارش الوند خبر، فرامرز اکبری در جلسه هماهنگی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مسئولان بانک های عامل این شهرستان، افزود: تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی، رییس جمهوری و مسئولان کشور، در خدمات رسانی بیشتر به مردم زلزله زده است و باید با رفع قوانین دست و پاگیر اداری، روند احداث و بازسازی واحدهای مسکونی تخریب شده و با خسارت دیده را تسریع ببخشیم.

 

وی با بیان این که مردم قصرشیرین در هشت سال جنگ تحمیلی سختی های زیادی را متحمل شدند، اظهارداشت: بازسازی خانه هایی که در اثر زلزله اخیر تخریب شده اند، باید در کمترین زمان ممکن کار آنها به سرانجام برسد.

 

فرماندار قصرشیرین بیان کرد: تشکیل پرونده بازسازی واحدهای مسکونی تخریب شده در روستاها، توسط بنیاد مسکن استان تهران که در منطقه حضور دارد، صورت می گیرد و از این رو مردم به دستگاه دیگری مراجعه نکنند.

 

اکبری با بیان اینکه مهمترین وظیفه ما در شرایط فعلی، تامین کانکس مورد نیاز است، اضافه کرد که کار ارزیابی واحدهای مکسونی خسارت دیده ناشی از زلزله زاخیر در مناطق روستایی به اتمام رسیده و در مناطق شهری هم تا پایان هفته تکمیل می شود.

 

وی از آغاز کار بازسازی واحدهای مسکونی تخریب شده ناشی از زلزله اخیر در روستای شیرین آب از توابع این شهرستان در روز گذشته خبر داد.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2