پربیننده ها

آخرین اخبار

6. آذر 1396 - 18:13   |   کد مطلب: 300040
امام جماعت اهل سنت قصرشیرین به نمایندگی جامعه اهل سنت این شهرستان از نیروهای حزب الهی و سپاه در نابودی داعش تقدیر کرد.

ماموستا عادل غلامی در گفتگو با  الوند خبر، به نمایندگی از جامعه اهل سنت قصرشیرین به مدافعان حرم، بسیجیان و مشاورانی که از طرف سپاه توانمند ایران اسلامی نیروهای عراقی و سوری را برای نابودی داعش راهنمایی میکردند تبریک گفت.

 

وی افزود: جماعتی که با عنوان داعش و سایر گروه های تروریستی در جهان شکل گرفتند بی شک همان جماعت خوراجی هستند که در زمان پیامبر (ص) از اسلام طرد شده اند و امروز به عنوان دست نشانده های صهیونیسم و غرب اقدام به کشتار مسلمانان بیگناه می کنند.

 

امام جماعت اهل سنت قصرشیرین یادآور شد: صهیونیسم و آمریکا به خاطر امنیت خود و نجات از دست نیروهای حزب الله، در پی ایجاد اختلافات و تفرقه افکنی در میان مسلمانان هستند که با هوشیاری نیروهای انقلاب اسلامی به فرمان رهبر انقلاب نقشه های شوم آنان را نابود کردند.

 

وی تاکید کرد: گروه تروریستی داعش که با نام اسلام فعالیت و به قتل عام مردم بی گناه اقدام می کردند نه تنها هیچ ارتباطی با دین نداشتند بلکه خلاف اسلام و مسلمانیت هستند و بی شک ما به عنوان جامعه اهل سنت این اقدامات آنان را به شدت محکوم می کردیم.

 

 ماموستا غلامی یادآور شد: با تلاش بسیجیان و نیروهای امنیتی هیچ گاه نیت شوم تروریست ها و غربی ها در براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برآورده نخواهد شد و مرزهای این کشور همیشه در امنیت کامل خواهد ماند.
 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده