آخرین اخبار

23. آذر 1396 - 17:30   |   کد مطلب: 300074
فرماندار قصرشیرین گفت: بیمارستان ابوالفضل العباس (ع) این شهرستان در جریان زلزله 7 و سه دهم ریشتری غرب کرمانشاه به طور جدی آسیب دید و نیازمند تعمیر است.

به گزارش الوند خبر، فرامرز اکبری روز پنجشنبه در جلسه کارگروه شورای بهداشت و درمان قصرشیرین با اشاره به خسارت های این شهرستان در جریان زلزله اخیر افزود: بیمارستان ابولفضل العباس (ع) قصرشیرین به عنوان تنها مرکز درمانی این شهرستان، روزانه 600 مراجعه کننده دارد بر همین اساس نیاز است با شتاب بیشتری تجهیز و تعمیر آن در دستور کار قرار گیرد.

 

وی از عملکرد کادر بهداشت و درمان در نخستین شب زلزله 7 و سه دهم ریشتری برای درمان و مداوای مصدومان و همچنین انتقال اجساد قدردانی کرد.

 

فرماندار قصرشیرین، در ادامه خواستار حضور تیم های روان گردان و روانپزشک در مدارس، پیش دبستانی ها و مهدکودک ها به منظور کمک به آسیب دیدگان روحی حادثه زلزله برای بازگشت آرامش شد.

 

اکبری، در ادامه با انتقاد از حضور عشایر و احشام آن ها در محدوده شهر، بر لزوم خروج عشایر تا شعاع پنج کیلومتری شهر و اتلاف سگ های ولگرد به طور جدی تاکید کرد.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان قصرشیرین نیز در سخنانی از آسیب دیدگی 10 واحد ساختمان پزشکان در جریان زلزله اخیر خبر داد و خواستار انتقال کانکس و تعمیر این ساختمان ها به منظور حضور پزشکان شد.

 

علی کریمی بیان کرد: با توجه به ایمنی بیمار، نیاز است اتاق های بیمارستان تعمیر و تجهیز تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده