آخرین اخبار

7. دى 1396 - 14:09   |   کد مطلب: 300107
یک قهرمان بین المللی ورزش قصرشیرین گفت: حماسه بزرگ 9 دی برای دفاع از ولایت فقیه و هویت نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

به محسن پروانه در گفتگو با الوند خبر،  اظهار داشت: یوم الله 9 دی روز درخشش جوانان و نوجوانانی بود که به نمایندگی از نسل سوم انقلاب در میادین و خیابان‌‌ها حضور یافتند تا صیانت از انقلاب را از نسل پیش تحویل بگیرند.

 

وي با اشاره به نقش ورزشکاران در شکل‌گیری حماسه 9 دی، افزود: ورزشکاران همگام و همراه با سایر اقشار جامعه در شکل‌گیری حماسه 9 دی نقش به سزایی داشتند.

 

این قهرمان بین المللی ورزش قصرشیرین افزود: مردم ایران با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی 9 دی برای نظام جمهوری اسلامی عزت و قدرت بازدارندگی آفریدند.

 

پروانه تصریح کرد: در حماسه 9 دی مردم با رهبرشان عهد و پیمان بستند که هیچگاه اجازه نخواهند داد توطئه گران در ایران به نتیجه برسند و با پشتیبانی معنادار خود از ولایت فقیه باردیگر با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.

 

وی تاکید کرد: حضور مردم در حماسه ۹ دی، به معنی دفاع از هیچ حزب و گروه و جناح سیاسی نبود بلکه این خروش خالصانه ملت، فقط و فقط برای دفاع از هویت نظام جمهوری اسلامی و دفاع از ولایت‌فقیه بود.

 

وی با بیان اینکه راهپیمایی عظیم مردمی 9 دی، نشانه اعتماد مردم به‌نظام جمهوری اسلامی بود، افزود: حضور میلیونی مردم و نمایش اعتماد به‌نظام در اوج فضاسازی دشمنان خارجی و داخلی بود که اقتدار و عزت ایران اسلامی را به دنبال داشت.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده