پربیننده ها

آخرین اخبار

11. دى 1396 - 20:19   |   کد مطلب: 300111
مدیر کانون پرورش فرهنگی کودکان و نوجوانان قصرشیرین، از توزیع سه هزار و 800 بسته فرهنگی بین دانش آموزان زلزله زده این شهرستان خبر داد.

به گزارش الوند خبر، مهناز افشاری در حاشیه توزیع اقلام فرهنگی در دبستان های تربیت و قباییان قصرشیرین به خبرنگار ایرنا گفت: این بسته ها در راستای حمایت روحی روانی از دانش آموزان زلزله زده قصرشیرین بین پایه های مختلف تحصیلی مناطق شهری و روستایی این شهرستان توزیع شده است.
وی، اقلام فرهنگی توزیع شده بین پایه های مختلف تحصیلی این شهرستان را شامل کتاب های قصه، بازی های فکری، ظروف غذا و لوازم التحریر بیان کرد.
وی بیان کرد: کانون پرورش فکری قصرشیرین از همان ابتدای وقوع زلزله اخیر در کنار کودکان و نوجوانان مناطق زلزله زده قصرشیرین بود و به حمایت روحی روانی و آموزش های پناه گیری در هنگام وقوع زلزله بین آن ها با توجه به اهمیت امنیت روانی کودکان و نوجوانان اقدام کرده است.
وی انجام بازی‌های گروهی، ایجاد نشاط و تحرک، نمایش عروسکی، قصه گویی و کتابخوانی گروهی در مناطق زلزله زده را از فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قصرشیرین در راستای حمایت روحی روانی دانش آموزان ذکر کرد.
یک هزار و 456 تن از کودکان و نوجوانان رده سنی شش تا 16 سال قصرشیرین عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان هستند.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده