آخرین اخبار

15. دى 1396 - 14:47   |   کد مطلب: 300114
امام جمعه قصرشیرین گفت: کشورهای غربی در راس آنها آمریکا و اسرائیل عامل اصلی تجمع های غیرقانونی و ناآرامی های اخیر در برخی مناطق ایران هستند.

به گزارش الوند خبر، حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین افزود: کمیسر خاورمیانه ای کمیته بین الملل حقوق بشر و دبیر مرکز اروپایی امنیت و اطلاعات می گوید که امروز افسران نظامی آمریکای ملعون و اسرائیل جنایتکار، برخی کشورهای عربی همپیمان عربستان، گروه جیش العدل داعش در اربیل عراق و هرات افغانستان، اتاق فکر عملیات ناآرامی های اخیر در ایران را تشکیل داده اند.

 

وی با اشاره به چند هدف اصلی کفر جهانی در ایجاد نا آرامی های اخیر کشورمان ، اظهارداشت: آمریکا ، اسرائیل و دیگر همپیمانانش، ایران اسلامی را نابودگر خود می دانند و از هر وسیله ای برای ضربه زدن به کشورمان استفاده می کنند.

 

امام جمعه قصرشیرین بیان کرد: دشمنان قصد دارند با تبلیغات گسترده در شبکه های ماهواره ای و کانال های خبری با تبلیغ مبارزه با فقر و آزادی و همچنین ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان، به نظام اسلامی ضربه بزنند تا از عراق و سوریه غافل شود و داعش جان دوباره ای بگیرد تا امنیت اسرائیل تامین شود.

 

حجت الاسلام ملکی ادامه داد: دشمنان با شعار نه غزه نه لبنان و توهین به الله و مقام شامخ ولایت فقیه و آتش زن پرچم، پایه های اصلی حکومت را هدف قرار داده اند‌.

 

وی اضافه کرد که رد پای منافقان، سلطنت طلبان و عناصر وابسته به داعش در ناآرامی های اخیر کشورمان کاملا مشهود است و دوستی ترامپی و ناتانیاهو با ملت ایران ، فریبی بیش نیست.

 

وی اظهارکرد: آمریکا دشمن امام حسین (ع) و امام زمان (عج) است و دشمنی با دین و رسول خدا (ص) و توهین به قرآن و پیامبر را در راستای رعایت حقوق بشر می داند.

 

خطیب جمعه قصرشیرین، تنها راه حمایت از دین و نظام اسلامی را حمایت از ولایت فقیه و ایستادگی در برابر جبهه کفر از جمله ، آمریکا ، اسراییل و دیگر همپیمانانش توصیف کرد.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده