آخرین اخبار

14. بهمن 1396 - 20:11   |   کد مطلب: 300186
همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر زنگ انقلاب در مدارس شهرستان مرزی قصرشیرین نواخته شد.

به گزارش الوند خبر، فرامرز اکبری روز شنبه در آیین نواخته شدن زنگ انقلاب در هنرستان الوند قصرشیرین در جمع مسئولان و دانش آموزان افزود: دانش آموزان با مطالعه، داشتن بصیرت و شناخت از عوامل سیاسی، می توانند در آینده سرمنشا خدمت های زیاد به نظام اسلامی باشند.

 

وی با اشاره به توطئه های دشمنان در ضربه زدن به انقلاب اسلامی گفت: اگر توطئه های دشمن در مسیر انقلاب نبود اکنون وضعیت اقتصادی ما بسیار بهتر بود.

 

وی بیان کرد: استکبار جهانی به بهانه انرژی هسته ای، مدت ها کشور ما را تحریم کرد که با مذاکره دولت تدبیر با گروه 1+5، این مساله حل و به سرانجام و سامان رسید.

 

فرماندار قصرشیرین اظهارداشت: امروز باید با اتحاد و همبستگی، استقلال کشورمان را حفظ کنیم، زیرا غرب با شعارهای فریبنده قصد دارد ذهن ها را خراب کند.

 

اکبری با بیان این که با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و تلاش دولتمردان، توطئه های دشمنان علیه نظام اسلامی یکی پس از دیگر نقش برآب می شود، بیان کرد: نظام و انقلاب ما با تکیه بر توان جوانان کشورمان می تواند توطئه های دشمن را خنثی کند.

 

وی با اشاره به این که در زمان رژیم پهلوی به ظاهر تجدد داشتیم اما 90 درصد روستاهای کشورمان از امکانات رفاهی برخوردار نبودند، ادامه داد: حکومت طاغوت اعتماد به نفس را از مردم گرفته بود ما همیشه دست نوشته دیگران را می خواندیم و توسعه رژیم پوشالی بود.

 

اکبری اظهار کرد: انقلاب ایران در سایه خودباوری شکل گرفت و امام (ره) همه ارکان زندگی ما از جمله ارتش، دانشگاه، صنعت و همه چیز را متحول کرد و تابو آمریکا را شکست و این ذات اسلام است.

 

وی گفت: مردم ما جانانه در برابر طاغوت ایستادند و خون دادند و اکنون ما امروز ما وارث آن ها هستیم و انقلابی که اعتماد به نفس را به ما داد ، باید حفظ کنیم.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده