آخرین اخبار

15. بهمن 1396 - 22:43   |   کد مطلب: 300188
نشست بصیرتی ناحیه مقاومت بسیج قصرشیرین به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور جمعی از بسیجیان این شهرستان در محل مسجد امام حسین(ع) برگزار شد.

به گزارش الوند خبر، نماینده ولی فقیه سپاه گیلانغرب در نشست بصیرتی مسجد امام حسین(ع) در جمع بسیجیان قصرشیرین با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: این ایام یادآور روزهای پرشور و حساس برای ایران اسلامی بود چرا که با اتحاد و وحدت کلمه و به رهبری امام امت قیام مردمی علیه استبداد به پیروزی رسید.

 

حجت الاسلام محمدی اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی با وحدت بود که در دوران دفاع مقدس پیروزی های بزرگ نصیب ملت ایران شد و اکنون نیز بعد از 38 سال رمز پایداری و ایستادگی و درهمه عرصه های سیاسی واجتماعی و علمی مردم ایران وحدت کلمه می باشد.

 

وی به عنوان سخنران ویژه این نشست درسخنانی با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: دهه فجر یادآور تجلی حیات پاک انسانی در ایران اسلامی، تجلی تولی و تبری اسلامی و اعلام برائت مردم ازطاغوت و ولایت پذیری مردم نسبت به خداوندمتعال بود.

 

وی تصریح کرد: دهه فجر یادآورد ایام ظهور و نمودامر به معروف و نهی از منکر به رهبری امام بود. امام بزرگوار به خوبی منکر را به مردم نشان دادند و گفتند که باید با منکر بزرگ برخورد کنیم، منکربزرگ رابطه ی استعماری ما با دنیا است و فقدان اراده مردم در اداره کشور است، منکر بزرگ وابستگی های کشور در ابعاد مختلف علمی و اقتصادی است.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده