پربیننده ها

آخرین اخبار

28. بهمن 1396 - 8:11   |   کد مطلب: 300225
یک دوره مسابقه چهار جانبه بوکس بین تیم های قصرشیرین، گیلانغرب، کرمانشاه و یک تیم از استان ایلام در سرسرای شهدای آموزش و پرورش قصرشیرین برگزار شد که تیم میزبان، مقام نخست این رقابت ها را کسب کرد.

به گزارش الوند خبر،رییس هیات بوکس قصرشیرین روز جمعه در حاشیه برگزاری این مسابقه ها به خبرنگار ایرنا گفت: در این رقابت ها 40 ورزشکار در 10 وزن به مدت 2 روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

صحبت پور افشار افزود: در پایان این دور از رقابت ها، تیم های قصرشیرین، کرمانشاه و گیلانغرب به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

 

وی گفت: این رقابت ها در سطح بسیار بالایی برگزار شد که با استقبال مردم ورزش دوست شهرستان مرزی قصرشیرین همراه بود.

 

رییس هیات بوکس استان کرمانشاه نیز در سخنانی با اشاره به ظرفیت بالای ورزشکاران قصرشیرین در رشته های ورزشی مختلف، اظهار داشت: ورزشکاران شایسته قصرشیرینی در رشته ورزشی بوکس حرف های زیادی برای گفتن دارند.

 

حسین فشی بیان کرد: اگر مسئولان همت کنند، قصرشیرین می تواند یکی از قطب های ورزش بوکس استان کرمانشاه باشد زیرا این شهرستان دارای قابلیت های ویژه ای در زمینه ورزش بخصوص رشته بوکس است.

 

وی اظهار کرد: برگزاری مسابقه ها چهارجانبه بوکس در قصرشیرین با توجه به وقوع زلزله اخیر و تبعات منفی آن، در ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین مردم این شهرستان مرزی بسیار موثر است.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده