پربیننده ها

آخرین اخبار

6. اسفند 1396 - 14:37   |   کد مطلب: 300246
فرماندار قصرشیرین گفت: دانش آموزان شهرهای زلزله زده توان رقابت آزمون کنکور را با دیگر شهرهای کشور ندارند و لازم است سازمان سنجش شرایط ویژه ای را برای کنکوری های این مناطق در نظر بگیرد.

به گزارش الوند خبر، فرامرز اکبری در جلسه شورای آموزش و پرورش قصرشیرین که در فرماندای این شهرستان برگزار شد، توجه به آموزش و پرورش و سیستم آموزی را یکی از مهم ترین شاخصه های پیشرفت هر کشوری دانست و تاکید کرد: برای دستیابی به اهداف بزرگ اقتصادی و علمی، آموزش و پرورش مهم ترین نقش را ایفا میکند.

 

فرماندار قصرشیرین تاکید کرد: دانش آموزان امروز ما بزرگترین سرمایه و نیروی انسانی فردای کشور هستند که با پرورش آنها میتوان در آینده ای نزدیک شاهد رشد و بالندی بیشتر کشور باشیم.

 

وی افزود: آموزش و پرورش پایه پیشرفت هر جامعه ای است و اگر دغدغه پیشرفت ایران اسلامی را داریم، باید به دستگاه تعلیم و تربیت بیشتر توجه کنیم.

 

اکبری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود بیان اینکه زلزله های اخیر در قصرشیرین آسیب های زیادی را بر سیستم آموزشی این شهرستان و دانش آموزان وارد کرده است افزود: علاوه بر عقب افتادن برنامه درسی دانش آموزان، استرس و ترس حضور در کلاس های درس موجب کاهش توان یادگیری و تمرکز آنان شده است.  

 

وی گفت: دانش آموزان شهرهای زلزله زده توان رقابت آزمون کنکور را با دیگر شهرهای کشور ندارند و لازم است سازمان سنجش شرایط ویژه ای را برای کنکوری های این مناطق در نظر بگیرد.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
نماینده