پربیننده ها

آخرین اخبار

7. اسفند 1396 - 1:44   |   کد مطلب: 300247
فرماندار قصرشیرین گفت: این شهرستان مرزی با برخورداری از ظرفیت های مهم و جاذبه های زیاد طبیعی، تاریخی و باستانی می تواند مکانی مناسب برای جذب گردشگر باشد.

به گزارش الوند خبر، فرامرز اکبری در جلسه ستاد هماهنگی تسهیلات نوروزی افزود: میزبانی مناسب شهرستان مرزی قصرشیرین در سفرهای نوروزی می تواند مقدمه ای برای بازگشایی مرز خسروی به روی زائران عتبات عالیات باشد.

 

وی اظهارکرد: با توجه به اینکه شهر قصرشیرین از نظر میزبانی و خدمت رسانی به مسافران در ایام نوروز سال گذشته رتبه نخست را در بین سایر شهرستان های استان کرمانشاه به خود اختصاص داد، امسال نیز باید عملکرد مطلوبتری نسبت به پارسال برای میزبانی مهمانان داشته باشیم.

 

فرماندار قصرشیرین بیان کرد: عملکرد دستگاه های اجرایی و خدمات رسانی آنان به مردم باید در رسانه ها انعکاس یابد، زیرا این شهرستان مرزی دارای موقعیت ویژه ای در استان کرمانشاه است.

 

اکبری، وجود اماکن تاریخی و باستانی را یکی از ظرفیت های مهم قصرشیرین عنوان کرد و گفت: باید از ظرفیت های بسیار مهم این شهرستان مرزی برای جذب گردشگر استفاده کرد.

 

وی اضافه کرد که برای خدمات رسانی بهتر به مسافران در ایام نوروز امسال، 10 کمیته با حضور دستگاه های اجرایی، انتظامی و پلیس راه و راهنمایی رانندگی تشکیل شده تا برنامه ریزی لازم را برای این کار انجام دهند.

 

وی اضافه کرد که قصرشیرین امسال باید متفاوت تر از هر زمان دیگری مهیا و آماده حضور گردشگران و مسافران شود.

 

این مقام مسئول ادامه داد: قصرشیرین محل رشادت و حماسه سازی سرداران و سربازانی است که برای دفاع از کیان ایران اسلامی رشادت های زیادی داشته اند و از این رو هر ساله در ایام تعطیلات نوروزی میزبان کاروان های راهیان نور است.

 

اکبری گفت: جاذبه های تاریخی و طبیعی، بازارچه های مرزی و بازار فروش کالا، آب و هوای مطلوب و مردمانی خون گرم و مهمان نواز می تواند انگیزه ای مضاعف برای مسافران باشد تا در ایام نوروز سفری به دیار شیرین و فرهاد داشته باشند.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده