پربیننده ها

آخرین اخبار

7. اسفند 1396 - 2:41   |   کد مطلب: 300249
تجری در واکنش به اینکه برخی ادعا کرده اند، با دخالت نماینده، فرماندار عزل شده است، گفت: من ارتباطی با این موضوع ندارم و خود وزیر کشور هم در همان روزهای اول زلزله اعلام کرد که از عملکرد وی راضی نیست و بارها هم این موضوع را به استاندار یادآور شده بود..

به گزارش الوند خبر، فرهاد تجری، نماینده سرپل ذهاب در گفت وگو با تابناک در پاسخ به این پرسش و دلیل برکناری فرماندار گفت: در روزهای گذشته، با توجه به اینکه استاندار جدید برای کرمانشاه منصوب شده است یک رویکرد مدیریتی جدید در حال اجراست و استان کرمانشاه هم با توجه به اینکه بالاترین رویکرد را در زمینه بیکاری دارد، این رویکرد به اجرا گذاشته شده است.

این نماینده مجلس افزود: تغییر مدیران به دلیل این است که توانمندتر و همسوتر با استاندار باشند؛ برای همین، جزو برنامه های استاندار است و قرار است در غرب و شرق کرمانشاه هم تغییراتی در فرمانداری ها صورت گیرد.

وی درباره ارتباط این تغییر با مسأله زلزله نیز گفت: حتما یکی از معیارها و مبناهای تغییر فرمانداران، مسأله زلزله و مدیریت بحران بوده و نمی تواند بی ارتباط به موضوع باشد.

این نماینده مجلس در واکنش به اینکه برخی ادعا کرده اند، با دخالت نماینده، فرماندار عزل شده است، گفت: من ارتباطی با این موضوع ندارم و خود وزیر کشور هم در همان روزهای اول زلزله اعلام کرد که از عملکرد وی راضی نیست و بارها هم این موضوع را به استاندار یادآور شده بود. البته ما انتقاد داشتیم و اتفاقا رفاقت هم با وی داریم و فکر می کنم کم لطفی کرده اند و این حرف ها را زده اند. خود ایشان می دانند که من خیلی به او کمک کرده ام، ولی گاهی نمی شود کاری کرد.

وی در ادامه یادآور شد: هنگامی که مردم در سیلاب و باران غرق بودند، جناب فرماندار جلسه سیاسی برای ابقای خود برگزار و عده ای از افراد و طرفداران خود را جمع کرده بود و به بهانه مدیریت نقد بحران در زمان زلزله به فکر ماندن و محکم کردن جایگاه خود بود.

تجری گفت: انتقاد ما تنها شامل فرماندار نمی شود و من از بنیاد مسکن، مدیران کشاورزی و نهادهای مختلف نیز انتقاد کردیم. با یک انتقاد نماینده که فرماندار عوض نمی کنند، قطعا مشکلاتی از قبل وجود داشته و خود وزارت کشور و شخص وزیر کشور هم روی این موضوع حساسیت داشته و به عملکرد وی انتقاد کرده بود.

این نماینده در پاسخ به اینکه تغییرات انجام شده چه نفعی برای منطقه خواهد داشت، گفت: وقتی فرد جدیدی در جایی منصوب می شود، انگیزه بیشتری برای عرضه خود دارد و قطعا حرکاتی برای بهبود شرایط انجام خواهد شد و فرماندار جدید هم از این قاعده جدا نخواهد بود.

البته این را هم بگویم که فرماندار قبلی حواشی زیادی هم داشت. وی در بحبوحه زلزله چندین بار مریض و حتی چند بار هم بستری شد و شرایط مناسبی نداشت. ما می خواستیم کمک کنیم، ولی نشد. به هر حال مدیران می آیند و می روند و آنچه می ماند، مردم مظلوم هستند که منتظر کمک هستند.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده