پربیننده ها

آخرین اخبار

8. اسفند 1396 - 22:38   |   کد مطلب: 300254
مدیرآموزش و پرورش قصرشیرین خبر داد/
برگزاری اردوهای آموزشی کنکوری ها در تهران
مدیر آموزش و پرورش قصرشیرین از برگزاری اردوهای آموزشی کنکوری شهرستان های زلزله زده در تهران برای جبران عقب افتادگی درسی دانش آموزان خبر داد.

کامران آبی در گفتگو با الوند خبر، اظهار داشت: از مجموع 48 آموزشگاه این شهرستان، 2 مدرسه شامل متوسطه اول و دوم پسرانه شهری و دو مدرسه روستایی در جریان زلزله اخیر تخریب شد.

 

وی گفت: دانش آموزانی که در این مدارس مشغول تحصیل بودند، اکنون به مکان پژوهش سرا و مدرسه نوساز خیران برادران انتقال یافتند تا کار تحصیل علم و دانش آنان از سرگرفته شود.

 

وی افزود: این دو مدرسه اکنون در حال تخریب هستند و امید است تا آغاز سال تحصیلی جدید برای استفاده دانش آموزان آماده شوند.

 

رییس اداره اموزش و پرورش قصرشیرین با بیان این که بقیه مدارس این شهرستان در جریان زلزله اخیر آسیب جدی ندیده است، اضافه کرد که آسیب دیدگی مدارس در حدی نیست که مانع برگزاری کلاس های درس باشد.

 

وی افزود: چند روز پس از زلزله سیستم آموزشی شهرستان را سریعا به روال گذشته خود برگرداندیم و تحصیل دانش آموزان را از سرگرفتیم که در این ایام نیز اقدام به برگزاری کلاس های مبارزه با ترس و استرس و ویزیت دانش آموزان ابتدایی توسط مشاورین اجتماعی وهچنین اهدای وسایل کمک آموزشی در برنامه کاری خود داشتیم.

 

جهت جبران عقب افتادگی درسی دانش آموزان کنکوری شهرستان های زلزله زده، اردوهای آموزشی را برای تهران در دستور کار داریم که بتوانند از دبیران و آموزش های آنان استفاده کنند.

 

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
نماینده